Vispārējas lietošanas portatīvie datori

Portatīvie datoriVispārējas lietošanas dators ir tāds, kas noderēs visām darbībām – tāds kā zirgs, kuru var izmantot gan jāšanai, gan iejūgam, gan, ja vajag, to var arī iejūgt iešanai uz apli, lai to izmantotu izklaidēm. Šajā rakstā apskatīsim pāris dažādu kategoriju portatīvos datorus, kurus varat izmantot lielai daļai dažādu darbību – gan strādāšanai, gan spēlītēm, gan resursietilpīgu aplikāciju darbināšanai – visi ir pietiekami jaudīgi, lai tos izmantotu stacionārā datora vietā, gan pietiekami mazi un viegli, lai tos nēsātu apkārt.

3 labi portatīvie datori vispārējai lietošanai

Pirkt

1. Lenovo IdeaPad Y500 portatīvais dators

Kaut arī var teikt, ka šis ir labs dators tieši spēlēm, neviens nevilsies, izvēloties tieši Lenovo IdeaPad Y500. Tas ir jaudīgs, ar robustu konstrukciju, aprīkots ar divām GeForce GT650M videokartēm un maksā… diezgan dārgi, jā, bet tajā pašā laikā tas ir arī ieguldījums nākotnei. Tas ir aprīkots ar 1TB lielu cieto disku, lieliskas kvalitātes ekrānu, jaunāko Windows versiju, kā arī ērtu, ar gaismās aprīkotu klaviatūru, kas padara šo skaisto datoru cenas vērtu. Cena: sākot ar 550 latu (EUR 780)

2. Toshiba Satellite C50 portatīvais dators

Pēc tāda “dārguča” noteikti jāmin arī kāds budžeta klases dators. Toshiba Satellite C50 datoru sērijā sastopami 150-250 latus lēti datori; iespējams arī par ļoti mazu naudu dabūt ar touchscreen aprīkotu portatīvo datoru. Jebkurā gadījumā – C50 sērijas datori ir lēti, samērā jaudīgi (aprīkoti ar 3. paaudzes procesoriem), kā arī ļoti pielāgojami jūsu vajadzībām. Ja tomēr vēlaties uzspēlēt kādu spēli, varat izvēlēties modeli ar jaudīgu videokarti. Ja vēlaties skatīties filmas, ņemiet 17.3” modeli ar lielāku cieto disku, u.t.t. Konstrukcija nav izturīga, klaviatūra ir visnotaļ neērta. Taču galvenā sastāvdaļa šeit ir cena, par kuru grūti atrast lielākas vērtības portatīvo datoru: 150-250 lati (~EUR 210-380).

3. HP Pavillion g6 portatīvais dators

HP Pavillion g6, iespējams, ir populārākais no šeit apskatītajiem datoriem. Tas ir pieejams neskaitāmās komplektācijās, tādēļ vispārīgi izteikties par šo modeli un tā jaudu nav iespējams, taču var vienkārši piebilst, ka tas ir lielisks kompromiss starp cenu, jaudu un kvalitāti. Kā visiem budžeta klases datoriem, tam nav īpaši pateicīga uzbūve, ergonomiska klaviatūra, u.t.t. Taču tas ir ar pieejamu cenu, un pieejami gan spēlēm/filmām, gan darbam paredzēti modeļi, u.t.t. Cena: 230-350 latu (~EUR 330-500).

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums