Toshiba Satellite L50-B-1V5 portatīvais dators

Toshiba Satellite L50-B-1V5 ir L50 sērijas portatīvais dators, kas paredzēts lietošanai mājās un ofisā. Toshiba Satellite L50-B-1V5 izceļas ar augstu veiktspēju, kā arī labu aprīkojumu. Uzsvars šajā datorā ir tieši uz veiktspēju, nevis, piemēram, grafikas iespējām, tāpēc tie, kas medī spēļu datoru, vai vismaz datoru, kurā vēl pāris gadus ies jaunākās spēles, par labāku esam atradīs kādu citu modeli, kam nav iebūvēta daudzu nīstā Intel HD Graphics video karte.

Toshiba Satellite L50-B-1V5 apskats

Toshiba

  • Izskats – lai gan datoram ir plastmasas korpuss, tas neizskatās neprofesionāli vai “lēti”, iepriecējot tos, kam svarīga datora reprezentatīvā funkcija. Tā kā šis dators pieejams arī sarkanā krāsā, kuru bieži vien izmanto sievietes, šādā ziņā tas var patikt tieši daiļā dzimuma pārstāvēm. Tā muguriņu rotā sarkana gropēta tekstūra, savukārt roku paliktnis, lai gan slidens un nedaudz plastmasīgs, nekļūs par upuri pielipušiem pirkstu nospiedumiem. Tā melnās klaviatūras pogas labi iederas kopējā ansamblī, kurā mijās teju Latvijas karoga karmīnsarkanais ar elegantiem melnas krāsas elementiem. Dators izskatās labi.
  • Veiktspēja – Toshiba Satellite L50-B-1V5 ir aprīkots ļoti labi – četrkodolu procesors ļaus turēt atvērtus neskaitāmus logus, un dators labi izturēs tiklab ofisa ekscesus, kā arī vienkāršu YouTube video skatīšanos, kad pēc darba esat atlaidušies dīvānā. Tam ir 4 GB operatīvā atmiņa, kas ļauj turēt atvērtas daudzas programmas, kā arī 500 GB cietais disks, kurā pietiks vairāku gadu fotomirkļiem, kā arī filmām, video, skaņu ierakstiem un plašai mūzikas kolekcijai. Tam ir arī CD/DVD diskdzinis, kas padara to par labāk savienojamu, nekā lielākā daļa datoru.

Ko der zināt par Toshiba Satellite L50-B-1V5?

Dators ir aprīkots ar Windows 8.1 operētājsistēmu – ļoti labi tiem, kam legālas programmatūras iegāde mēdz sagādāt galvassāpes, kā arī tiem, kam darbā tā vienkārši ir vajadzīga. Datora operatīvo atmiņu var palielināt līdz 8 GB. Tāpat datoram ir vairāki USB porti, HDMI pieeja, SD karšu lasītājs, D-Sub pieslēgvieta – īpaši noderīgi uzņēmējiem, jo to var savienot ar vecāka gadagājuma projektoriem. Tāpat laba lieta šim datoram ir arī interneta kamera un 2 gadu garantija.

Kam paredzēts šis dators?

Toshiba portatīvie datori

Izsakoties īsi, visvairāk šo datoru mīlēs ofisa lietotāji, kā arī tie, kam spēļu spēlēšana nav prioritāte, jo tam tomēr ir Intel HD videokarte, kas ļaus darbināt tikai pavecākas – noteikti ne jaunās un prasīgās – datorspēles. Tātad īsumā dators kalpo biznesa lietotājiem un mājas lietotājiem, kam nav svarīga video apstrāde, spēļu spēlēšana un citas lietas, kam vajag prasīgu videokarti. Filmas skatīties Toshiba Satellite L50-B-1V5 datorā varēs tāpat. Dators noderēs arī studentiem un studentēm.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums