Spēļu portatīvie datori 2. Daļa

Pirms sāciet lasīt šo rakstu par spēļu portatīvajiem datoriem, izlasiet 1. daļu par spēļu portatīvajiem datoriem.

Spēļu portatīvie datori

Kontrasts

Ja spēļu portatīvā datora LCD ir slikts kontrasts, tas nozīmē, ka melnās zonas nav tik melnas, kā tām vajadzētu būt, un baltie laukumi nav tik balti. Tas ir svarīgi portatīvo datoru spēlētājam, jo Jums ir nepieciešams redzēt spēli pareizi – kā tai ir jābūt redzamai – lai efektīvi konkurētu.

Skata leņķis

Tā ir bieži aizmirsta LCD funkcija, bet tā ir jāņem vērā, ja Jūs veidojat spēļu portatīvo datoru. Daudzus augstas kvalitātes LCD ekrānus ir grūti redzēt skaidri jebkurā leņķī, kas nav taisns un pareizā augstumā. Tas var būt liels trūkums, lai spēlētu spēles uz LCD ekrāna, jo ar sliktu skata leņķi, ekrāns neļaus citiem skatīties uz ekrāna, kā Jūs spēlējat, un tas arī traucē Jūsu skatu, piemēram regulējot datora ekrāna novietojumu, lai Jūs to kārtīgi varētu redzēt.

Bet spēlējot spēles uz portatīvā datora nenozīmē, ka Jūs esat nolemti slikta skata leņķim. Tirgū ir LCD, kam ir pārsteidzošs skata leņķis. Šie ekrāni ne tikai ļauj spēļu skatītājiem visu redzēt skaidri, bet arī ļauj Jums izmantot šo milzu dzidro ekrānu citām lietām.

Izmērs

Spēļu portatīvajos datoros izmērs ir viss. Lielākā daļa spēļu portatīvo datori ir lieli, spēcīgi elektronikas veidojumi. Šāda kalibra ierīce nozīmē to, ka Jums būs arī liels ekrāns. Labāko spēļu portatīvo datoru LCD ekrāni ir vismaz 15 collas lieli.

Labākais veids, kā patiešām iegūt izjūtu par to, kas ir portatīvo datoru LCD, ir veikt ceļojumu uz vietējo elektronikas veikalu un izmēģināt LCD displeja portatīvos datorus, vienlaikus paturot prātā to, ko Jūs lasāt šeit. Kaut arī šie portatīvie datori nav pielāgoti portatīvie datori, Jūs varat redzēt, kā šie izmēri tiešām izskatās, kā izskatās dažādas izšķirtspējas un kādi ir apskates leņķi, lai Jūs varat atrast to, kas labāk patīk Jums.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums