Spēļu portatīvie datori 1. daļa

Spēļu portatīvie datoriSpēļu portatīvie datori tagad piedāvā milzīgus, dzidrus LCD ekrānus, modernas video kartes un pilna izmēra klaviatūru. Šie spēļu portatīvie datori var ne tikai pavilkt lielākās interneta spēles, bet tos var arī pasūtīt pilnībā pielāgotus, lai apmierinātu precīzas jebkura spēlētāja specifikācijas.

Tā kā šiem portatīvajiem datoriem ir tik daudz maināmu komponentu, standarta prakse ir radīt to, ko daži sauc par “sistēmas celtnieku”. Šī ir lapa, kur Jūs varat pievienot un atņemt sastāvdaļas, izmantojot nolaižamās izvēlnes, lai radītu labāko spēļu portatīvo datoru Jūsu vajadzībām un Jūsu budžetam. Šis process var būt pārāk sarežģīts kādam, kas tikko ir sācis spēļu portatīvo datoru iepirkšanos, bet tas ir ļoti pārskatāms, ja Jūs veicat to pa vienai detaļai.

Spēļu klēpjdatoru GPU

Tā ir spēļu portatīvo datoru sirds. GPU ( grafiskās apstrādes vienība ) ir komponents, kas uzlabos vai sabojās Jūsu spēļu pieredzi. Ja Jūsu GPU nav pietiekami labs, Jūsu spēles nedarbosies.

Bez īpašu modeļu pieminēšanas, jo tie mainās visu laiku, galvenais ir, lai grafikas kartei nav kopīgu resursu ar datoru. Spēļu portatīvā datora videokartei ir jābūt savai atsevišķai atmiņai. Vispārīgi runājot, standarta portatīvajam datoram nebūs šīs funkcijas.

Ekrāns

Kas gan ir labs spēļu portatīvais dators bez ekrāna, kas faktiski atspoguļo Jūsu spēles? Tagad, protams, Jūs varat pieslēgt ārējo monitoru, bet, ja Jūs nevarat spēlēt spēles uz portatīvā datora bez šī ārējā monitora, tad Jūsu portatīvais dators nav tik mobils.

Lai gan LCD tehnoloģija un terminoloģija varētu aizņemt visu rakstu pati par sevi, ir daži galvenie punkti, kas jāpatur prātā, izvēloties kādu no pieejamajām LCD iespējām savam jaunajam spēļu datoram: Izšķirtspēja, proporciju attiecība, pieauguma un krituma laiks, kontrasts, skatīšanās leņķi un izmērs.

Izšķirtspēja

Standarta izšķirtspēja vienkārši ir iestatījums, kad Jūsu ekrāns sniegs skaidrāko attēlu. Tā kā spēles ir pastāvīgi kustībā, nedaudz izplūdušas malas var netraucēt lielākajai daļai spēlētāju, bet paturiet prātā, ka, lai gan šis ir Jūsu spēļu portatīvais dators, Jums būs iespējams izmantot to arī citām lietām. Ja izšķirtspēja nav laba, Jūs nevarēsiet izbaudīt sava datora lietošanu.

Proporciju attiecība

Kā Jūs droši vien zināt, kinoteātra ekrānam un TV ekrānam ir dažādas proporcijas. Tāpat ir platekrāna formāta spēļu datori un ir portatīvie datori, kam ir standarta proporcijas. Platekrāna formāta spēļu portatīvajam datoram (16:10 attiecība ) ir priekšrocības un trūkumi. Daudzas spēles mūsdienās nav platekrāna režīmā. Tas nozīmē, ka spēle var izstiepties pa ekrānu un būt kropļota vai Jūs varat palaist to ar melnām joslām, kas aizpildītu puses. Ir veidi, kā to apiet, bet, ja Jūs vēlaties perfektu pieredzi, platekrāna formāts var nebūt domāts Jums.

No otras puses, platekrāna LCD piedāvā daudz ekrāna priekšrocību sērfojot internetā un citādi izmantojot datoru un spēle plaša formāta iestatījumos piedāvā paplašinātu redzeslauku. Šā iemesla dēļ ir daži ļoti lojāli platekrānu mīloši spēlētāji.

Atrodiet līdzsvaru starp pašreizējām un nākotnes tehnoloģijām un to, kādi ir Jūsu datora lietošanas paradumi ārpus spēlēm. Pat ar tā ierobežojumiem, platekrāna formāts ir atrodams lielākajā daļā no labākajiem spēļu portatīvajiem datoriem.

Pieaugums un kritums

Frāze “pieauguma un krituma laiks” tiek lietota, lai aprakstītu, cik ātri LCD reaģē uz pārmaiņām. Agrāk LCD nespēja parādīt attēlu tik ātri, cik datorspēles spēja to ražot. Tas rada lielu problēmu portatīvo datoru spēlētāju vidū, jo, ja tie nevar redzēt attēlus pareizi, viņi nevar spēlēt spēli pareizi. Šī nobīde var nozīmēt starpību starp spēlēšanu, lai uzvarētu un mēģināšanu spēlēt.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums