Spēļu konsoles

Spēļu konsoles no tādiem pazīstamiem ražotājiem, kā Acme, MadCatz, Microsoft, Nintendo, Sony un citiem. Microsoft ir labi pazīstams ar Xbox, kas ir viens no līderiem spēļu tirgū. 

Apskatīt spēļu konsoles

Spēļu konsoles

Īpaši iecienītas spēļu konsoles ir xbox spēļu konsoles, Nintendo Spēļu Konsoles un Sony Playstation spēļu konsoles, kuras arī vispazīstamākās un populārākās spēļu konsules. Jāpiebilst arī tas, ka interneta veikalā ir pieejamas arī citu ražotāju spēļu konsules. Tas dod iespēju izvēlēties sev piemērotāko spēļu konsuli par patīkami zemu cenu, kādas ir datortehnikas interneta veikalā.

Xbox, Playstation un Nintendo spēļu konsoles

Ir labi zināms, ka spēļu pasaulē dominē jau minētie un labi pazīstamie trīs līderi, kas ir Xbox, Playstation un Nintendo, kurus izmanto miljoniem geimeru visā pasaulē. Xbox, kuru izveidoja jau labi pazīstamais Microsoft. Microsoft ir kompānijai ar gadiem ilgu pieredzi datorspēļu ražošanā. Playstation ir pazīstams jau vairākus gadus ar savām spēļu konsulēm, kas arī izskaidro kāpēc Playstation spēļu konsules ir tik populāras. Nintendo sākotnēji sadarbojās ar Playstation un tad sāka darboties atsevišķi. Tas nozīmē tikai to, ka Xbox, Playstation vai Nintendo ir pareiza izvēle, ja nepieciešama spēļu konsule. Spēļu konsules no ražotājiem, kā Acme, MadCatz, Microsoft, Nintendo, Sony un citiem populāriem ražotājiem ir pieejamas interneta veikalā par pieņemamu cenu, kas ļaus nepārmaksāt.

Lieliskās spēļu konsoles

Lieliska izvēle ir PLAYSTATION 3 CONSOLE/PS3 320GB SLIM SONY. Konsolei ir 320 GB cietais disks un 256 MB operatīvā atmiņa, kā arī DVD un CD lasīšana. Tam būs 5 USB porti un kā jau standarta komplektācijai pienākas – 1 pults, kā arī vēl daudz kas cits. Šo konsoli iespējams iegādāties interneta veikalā par patīkami zemu cenu. Nintendo Wii HW Black Sports Resort Pak arī būs neslikta izvēle, jo Nintendo Wii HW Black Sports Resort Pak ir Broadway, 90 nm SOI CMOS (729 MHz) procesors, kā arī 88 Mb operatīvā atmiņa, 2 USB porti utt. Interneta veikalā pieejamas arī daudzas citas spēļu konsoles, kuras arī atrodas noliktavā, kas nozīmē, ka spēļu konsules savā īpašumā var iegūt pavisam neilgā laikā.

Spēļu konsoļu piegāde

Protams ideāli ir tas, kad ir iespējama spēļu konsoļu piegāde. Spēļu konsoļu piegādes iespējas Rīgā un pārējā Latvijas teritorijā. Spēļu konsuļu un citu preču piegādei tiek izmantoti zemo cenu interneta veikala kurjeri (tikai Rīgā) un DPD kurjerpasta pakalpojumi.

Xbox, Playstation un Nintendo spēļu konsoles par pieņemamu cenu – zemo cenu interneta veikalā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums