Projektori

Projektori no tādiem populāriem projektoru ražotājiem, kā Acer, Benq, Canon, Epson, Sony, ViewSonic. Interneta veikalā iespējams iegādāties budžeta, biroja, bezvadu un citu kategoriju projektorus.

Apskatīt projektorus:

projektori

Īpaši iecienīti ir Acer projektori, Benq projektori, Canon projektori, Epson projektori un citu pazīstamu ražotāju projektori, kurus iespējams iegādāties interneta veikalā par pieņemamu cenu.

Pirms projektora iegādes ir skaidri jāzina, kādiem mērķiem projektors ir nepieciešams, piemēram, vai projektors tiks uzstādīts stacionāri, vai projektors tiks bieži pārvadāts no vietas uz vietu.

Ja bieži ceļojat varbūt Jums varētu interesēt kabatas izmēra projektors. Šādu projektoru iespējams iegādāties Dateks interneta veikalā. Tas ir 3M MPro 110. Lieliskais 3M MPro 110 ir kabatas izmēra projektors, kurš piedāvā izšķirtspēju 640×480 punkti, maksimālo fokusa attālumu ~1.8m. 3M MPro 110. 3M MPro 110 kabatas izmēra projektors ir apgādāts ar vienu D-Sub (VGA) un vienu Composite pieslēgvietu. 3M MPro 110. 3M MPro 110 kabatas izmēra projektora gaismas avots ir LED.

Projektori un tīkla iespējas

Projektori ar tīkla iespējām ir pazīstami arī kā tīkla projektori. Tas nozīmē, ka ja projektoram ir tīkla iespējas, tad attiecīgajam projektoru modelim ir iespējams pieslēgt tīklu lokālajam tīklam vai internetam. Šāda tipa projektori atvieglos dzīvi ļaujot vadīt konferences no jebkuras vietas.

Projektori un to gaišums

Pirms projektora iegādes uzmanība būtu jāpievērš gaismas plūsmai. Tas nozīmē, jo lielāka ir projektora gaismas plūsma, jo ar lielāka izmēra ekrāniem projektors varēs strādāt.

Projektora spuldzes gaišums ANSI lumens mērvienībās. Nozīmīgs rādītājs, ja vēlaties izmantot projektoru dienasgaismas apstākļos, vai apgaismotās telpās. Lielāks lumenu skaitlis nozīmē labāku gaišumu. Eksperti iesaka izvēlēties projektorus ar 2000 vai vairāk kā 2000 lumeniem.

Projektori un to izšķirtspēja

Projektoru izšķirtspēja ir viens no galvenajiem kritērijiem pirms projektoru iegādes. Izšķirtspēja nosaka, cik daudz krāsas punktu projektors spēj atainot bez kompresijas. Jo lielāka izšķirtspēja, jo kvalitatīvāks attēls un lielāka programmatūras darba virsma efektīvai strādāšanai.

Projektori un to kontrasts

Arī projektora kontrasts ir svarīgs faktors. Jo lielāks projektoram būs kontrasts, jo skaidrāk būs redzama informācija, kas atrodas uz projektora ekrāna. Tas nozīmē, ka augsts kontrasts ir nozīmīgs faktors izvēloties projektoru. Kontrasta mērvienība ir attiecība pikseļa gaišākajam stāvoklim pret tumšāko. Jo lielāka attiecība, jo labāks kontrasts.

Zināms, ka Dateks interneta veikalā ir pieejami Acer, Benq, Canon, Epson un citu pazīstamu ražotāju projektori. Tie ir lēti un kvalitatīvi projektori, kuru cena Jūs patīkami pārsteigs. Iespējama arī projektoru piegāde visā Latvijā. Projektoru piegādei tiek izmantoti Dateks kurjeri (tikai Rīgā) un DPD kurjerpasta pakalpojumi.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums