Portatīvo datoru somas

Portatīvo datoru somas no tādiem ražotājiem, kā Acer, Acme, Asus, Belkin, Canyon, CaseLogic, Dell, Hama, Hewlett Packard, Lenovo u.c Liela izvēle un labas cenas datora somām Dateks interneta veikalā. Ienāc jau tagad un izvēlies sev piemērotāko somu portatīvam datoram.

Par portatīvā datora somām

Interneta veikalā atrodas Acer datoru somas, Asus datoru somas, Dell datoru somas un citu ražotāju portatīvo datoru somas. Tās ir ērti atrodamas, jo noklikšķinot uz portatīvo datora ražotāju mājas lapa piedāvās tieši tā ražotāja portatīvo datoru somas.

Kam ir nepieciešama portatīvā datora soma

Katram portatīvā datora lietotājam ir nepieciešama datora soma, jo daudz ērtāk to būs pārnēsēt portatīvā datora somā. Arī kritiena gadījumā portatīvais dators cietīs daudz mazāk vai necietīs vispār, jo to iespējams izglābs soma, kas domāta portatīvo datoru pārnēsāšanai. Jāpiebilst arī tas, ka tās ir lētas un bieži vien pērkot portatīvo datoru somu var saņemt, kā dāvanu no interneta veikala. Arī saņemšana ir ērta, jo interneta veikals piegādes iespējas nodrošina Rīgā un visā Latvijā. Preču piegādei tiek izmantoti Dateks kurjeri (tikai Rīgā) un DPD kurjerpasta pakalpojumi. Portatīvo datoru somas tiek piegādātas darba dienās, laikā no plkst. 10:00 – 18:00. Precīzāk visu var apskatīt Dateks mājas lapā.

Portatīvā datora somas no dateks interneta veikala ir pareiza izvēle

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums