Portatīvo datoru skaļruņi

Datorā integrēti skaļruņi dod iespēju baudīt mūziku, spēles un filmas bez nepieciešamības izmantot austiņas vai atsevišķas skaņas.

Stereo skaļruņi ir labāki par mono, jo dod iespēju sajust telpiskumu, jeb panorāmu. 2.1 skaļruņi ir tie paši stereo ar papildus zemo frekvenču skaļruni (subwoofer) reālistiskākai skaņas baudīšanai. Pērkot portatīvo datoru Dateks interneta veikalā – pie katra portatīvā datora modeļa ir norādīts, kādi skaļruņi ir iebūvēti Jūsu izvēlētajā portatīvā datora modelī.

Salīdzinājums

Salīdzinot ar stacionārajiem datoriem, portatīvie datori aizņem maz vietas, ir viegli pārnēsājami un ērti lietojami. Kaut arī galda datori ir salīdzinoši lētāki, nekā portatīvie datori, cenas atšķirība krietni samazinās, ja ņem vērā to, ka portatīvajam datoram visa perifērija (klaviatūra, monitors, skaļruņi) ir iebūvēta, bet stacionārajam datoram tā jāpērk atsevišķi.

Atsevišķi portatīvā datora skaļruņi

Ja Jūs neapmierina portatīvā datora skaļruņu skaņas kvalitāte, tad iegādājieties papildus skaļruņus savam portatīvajam datoram. Tiek piedāvāti skaļruņi no ražotājiem Canyon, Creative, Dell, Edifier, Genius, Kworld, Logitech, Microlab, Philips un pārējiem vadošajiem ražotājiem. Jūs varat nopirkt tikai skaļruņus (Stereo) vai skaļruņus (Stereo+Subwoofer) un tamlīdzīgi. Dodieties uz sadaļu skaļruņi un pie interneta veikala filtra atzīmējiet parametrus Jūsu prasībām. Papildus skaļruņi – Tas ir labs risinājums mājai un birojam vai vietā, kur vēlaties klausīties mūziku, skatīties filmas augstā kvalitātē. Esot kustībā – būs pilnīgi pietiekoši ar portatīvajā datorā iebūvētajiem skaļruņiem.

Piegāde

Jums nav par ko uztraukties, jo interneta veikals nodrošina visu preču piegādi visā Latvijā. Pasūti portatīvo datoru, portatīvo datoru skaļruņus vai citu preci un izvēlies sev ērtāko veidu, kā saņemt pasūtījumu. Preču piegādei tiek izmantoti interneta veikala kurjeri un DPD kurjerpasta pakalpojumi. Preces tiek piegādātas 2 līdz 4 dienu laikā. Preci var saņemt arī interneta veikala birojā, tad preci var saņemt jebkurā laikā – interneta veikala darba laikā!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums