Portatīvo datoru akcijas

Jūs vēlaties iegādāties portatīvo datoru akcijā? Interneta veikals piedāvā akcijas datortehnikai teju katru dienu. Piedāvājumā ir portatīvie datori, kuriem akcija nav nepieciešama, jo apskatot cenu un komplektāciju – portatīvais dators jau bez akcijas ir izdevīgs pirkums. Akcijas parasti ir izceltas interneta veikala sākuma lapā ar lieliem sarkaniem burtiem, lai pircējs var redzēt ikdienas lieliskos piedāvājumus.

Apskatīt datortehnikas akcijas

 Portatīvo datoru akcija

Kāpēc iegādāties portatīvo datoru?

  • Pārnēsājamība — galda datoru līdzi nepastiepsi, bet portatīvais dators ir viegli pārnēsājams un ērti izmantojams pat šaurās telpās, jo tam nav vajadzīga ne pele, ne monitors, ne cita perifērija, ar kuru saistās stacionārie datori.
  • Ērta lietošana — lietot portatīvo datoru ir ļoti ērti. Tā kā portatīvie datori visbiežāk ir gatavi darbam uzreiz pēc pirkuma, jums nevajadzēs arī lieki noņemties ar lietām, kuras pārzina datorspeciālisti.
  • Noderīgs darbam, izglītībai un izklaidei — uzglabājat dokumentus, skatieties filmas, un mācaties, pierakstus veicot portatīvajā datorā.

Kā iegādāties portatīvo datoru?

Izskaitļojiet savu budžetu

Portatīvie datori jau sen nemaksā n-tos tūkstošus latu, un pat samērā jaudīgu portatīvo datoru var iegādāties zem 300-350 latiem, bet, ja portatīvo datoru izmanto tikai darba vajadzībām, visnotaļ pateicīgus modeļus var iegādāties pat par 200-250 latiem.

Taču kā tad īsti zināt, kādu datoru jums vajag? Jaudīgu vai ne tik jaudīgu? Ar lielu vai mazu ekrānu?

Saprotiet savas vajadzības

Ja vēlaties uz sava portatīvā uzspēlēt kādu jaunāku spēli, noteikti izvēlaties datoru, kura videokarte nav iebūvēta, jo iebūvētās videokartes visbiežāk spēlēm neder. Bez tam, spēļu portatīvajam datoram vajag būt arī ar jaudīgu procesoru (vai procesoriem), kā arī ap 2, labāk – 4 GB RAM atmiņas. Noteikti, ka vēlēsieties šad tad arī paskatīties kādu filmu, bet tām svarīgs ir ekrāna izmērs — 15.4” ir visnotaļ labi, bet 17” un uz augšu padara filmu skatīšanos patīkamāku.

Turpretim biroja portatīvajam datoram, kuru izmantosit dokumentu apstrādei vai sērfošanai internetā, nav vajadzīga jaudīga videokarte vai pārāk daudz RAM — tas būs arī lētāks. Uz šādiem datoriem, protams, var uzspēlēt arī kādu vecāku spēli vai paskatīties kādu filmu. Vēlamais monitora izmērs biroja portatīvajiem datoriem ir atkarīgs no jūsu izvēles, taču darba vajadzībām neiesakām portatīvos datorus, kuri paredzēti tikai sērfošanai internetā (t.s. “netbookus”), jo to ekrāna izmēri padara lasīšanu un rakstīšanu visnotaļ neērtu.

Kopsavilkums

Ja esat nolēmis iegādāties portatīvo datoru, tad izsveriet savas vajadzības — arī tās, kas varētu rasties, piemēram, kad paaugtos jūsu atvases — rūpīgi, jo portatīvo datoru noteikti izmantosit gadiem ilgi. Ja nav iespējams visu summu dabūt uzreiz, datoru varat paņemt līzingā, jo portatīvais dators tiešām ir noderīga investīcija, kuras dēļ varbūt pat ir vērts nedaudz savilkt jostu. Neaizmirstiet apskatīt portatīvo datoru akcijas un izdevīgos piedāvājumus zemo cenu veikalā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums