Portatīvie datori uz nomaksu

Padariet savu dzīvi pārnēsājamu ar portatīvo datoru palīdzību! Portatīvie datori nopērkami arī uz nomaksu. Līzings pieejams portatīvajiem datoriem un citām interneta veikala precēm, kuras ir cenā no Ls 100 līdz Ls 3000.

Pirkt portatīvo datoru uz nomaksu

Portatīvie datori uz nomaksu

Jau apmēram sešus, septiņus gadus pasauli ir apsēdis portatīvo datoru bums. Un nav jau brīnums — portatīvais dators ne tikai paver simtiem dažādu izklaides iespēju, bet arī ir kļuvis par neatņemamu dzīves sastāvdaļu neskaitāmiem miljoniem cilvēku. Šajā rakstā apskatīsim galvenos iemeslus, kuru dēļ arī jums būtu vērts iegūt savā īpašumā portatīvo datoru, kā arī to, kā pārnēsājama skaitļotāja iegāde var izmainīt jūsu dzīvi uz labo pusi.

1. Portatīvais dators darba vajadzībām:

Pirmkārt, portatīvie datori paver lieliskas iespējas dokumentu glabāšanai un veidošanai. Jāsaprot, ka portatīvais dators nepavisam nav vienkārši spēļmantiņa, bet ir ļoti noderīgs arī darba vajadzībām. Darbam it sevišķi noderīgi portatīvie datori kļūst tad, ja tiem pieslēdzat mobilo internetu, kas ļauj jums nosūtīt dokumentus un e-pastus vai vienkārši sērfot internetā no gandrīz visas Latvijas.

2. Portatīvais dators izklaidei:

Otrkārt, portatīvais dators piedāvā visas tās pašas izklaides iespējas, kuras varat izbaudīt uz galda datoriem, un bez tam vēl ir pārnēsājams. Kāpēc internetā spēlēt zoli, dirnot pie galda datora, ja var to darīt, ērti saritinoties uz dīvāna. Vai arī iznesiet portatīvo ārā un skatieties filmas kopā ar mīļoto vai ģimeni. Portatīvais dators nodrošina arī to, ka vienmēr būs, ko darīt, ja esat iestrēdzis, piemēram, saviesīgā pasākumā pie sava laulātā drauga vai draudzenes radiem.

3. Portatīvais dators izglītībai:

Bez visa tā, pārnēsājams dators ir arī lieliska dāvana ikvienam studentam vai skolēnam, jo mācību process, ja ne bez portatīvā datora, tad bez interneta pavisam noteikti, ir kļuvis neiedomājams. Ikvienam kādreiz vajag piekļūt datoram ārpus mājas, tāpēc portatīvais dators ir izdevīgāks ilgtermiņa risinājums, nekā galda dators, jo portatīvo datoru jūsu bērniem vajadzēs arī pēc vidusskolas beigšanas. Bez tam, tā kā šādi datori vismaz mūsdienās ir arī samērā izturīgi, nav jābaidās, ka jūsu atvases tos saplēsīs.

Ja Jūs vēlaties iegādāties portatīvo datoru uz nomaksu jeb līzingu, tad ar Dateks interneta veikalu tā nav problēma. Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam ar darba stāžu ne mazāk kā 3 mēneši esošā darba vietā. Nedrīkst būt slikta kredīta vēsture!

Kā pirkt portatīvo datoru uz nomaksu

Izvēlies sev tīkamāko portatīvo datoru, ievieto pirkuma grozā, veic reģistrāciju (ja esi jauns klients) vai ielogojies savā kontā un norādi apmaksas veidu – līzings. Iegādāties portatīvo datoru līzingā pie dateks nav grūti, jo tas aizņems maz laika.

Padari savu pasauli portablu — pērc portatīvo datoru arī tu!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums