Portatīvie datori un Bluetooth pieslēgums

Portatīvie datori un Bluetooth pieslēgums ir šī raksta tēma. Uzzini daudz jauna par Toshiba portatīviem datoriem un bluetooth pieslēgumu. Uzzini jau tagad dažus no bluetooth tehnoloģijas izmantošanas veidiem bez maksas.

Portatīvie datori

Portatīvie datori ir mūsdienīgs risinājums un portatīvie datori ir piemēroti cilvēkiem, kuri atrodas kustībā, kuriem nav vietas galda datoriem un visiem, kuriem ir nepieciešams mazs un viegli pārnēsājams dators. Izvēlies sev piemērotāko portatīvo datoru un to pērc tepat interneta veikalā par lieliskām cenām. Jau tūlīt, jo arī par datoru piegādi nebūs jāuztraucas.

Ir portatīvie datori ar bluetooth pieslēgumu un ir portatīvie datori bez bluetooth, kas dod iespēju katram portatīvo datoru pircējam izvēlēties pašam vai viņam šāds pieslēgums ir nepieciešams, vai viņam šāds pieslēgums nav vajadzīgs. To var vienkārši izdarīt pirms portatīvo datora iegādes atķeksējot pie filtra un tieši pie bluetooth, kur var izvēlēties datoru ar vai bez bluetooth pieslēgumu.

Bluetooth pieslēgums ir paredzēts drošai bezvadu datu pārraidei starp dažādām iekārtām. Labākais ir tas, ka attālums var būt pat vairāk kā 100 metri. Portatīvie datori ar bluetooth pieslēgumu var bez jebkādiem vadiem savienoties otru portatīvo datoru, kuram arī ir šāds bluetooth pieslēgums. Tam nav jābūt tikai portatīvam datoram, jo to var izdarīt arī ar mobilo telefonu, plauktstdatoru un pārējiem aparātiem, kuriem ir iebūvēts šāds pieslēgums.

Šāds pieslēgums var atvieglot Jūsu dzīvi, jo pateicoties bluetooth pieslēgumam cilvēki var ātri un ērti savā starpā apmainīties ar mūzikas failiem, filmām, bildēm, dokumentiem un pārējiem failiem nevienojot nekādus vadus. Tāpat var pieslēgt peli, klaviatūru, printeri vai kādu citu iekārtu, kura uztur bluetooth pieslēgumu.

Daži no tehnoloģijas Bluetooth izmantošanas veidiem:

Jūs ātri un ērti varat pārsūtīt failus starp diviem portatīviem datoriem vai arī portatīvo datoru un mobilo telefonu, kā arī citu iekārtu, kurai ir bluetooth pieslēgums. Kā jau tika minēts, tad mūsdienās ir nopērkami bezvadu printeri, kas attiecīgi ļaus izdrukāt, izmantojot Bluetooth iespējotu bezvadu printeri. Tas ļaus pievienoties internetam ar mobilo tālruni vai modema serveri, kā arī tas dod iespēju pievienoties Bluetooth personiskajam tīklam, kuru iespējams izveidot starp datoriem, mobiliem telefoniem un citām ierīcēm. Atceries, ka lai to visu izveidotu ar portatīvo datoru, kam pieejams bluetooth, visām pievienojamām iekārtām nepieciešams bluetooth atbalsts.

Tie ir Acer portatīvie datori ar bluetooth, Asus portatīvie datori ar bluetooth, Dell portatīvie datori ar bluetooth, Hewlett Packard portatīvie datori ar bluetooth, Lenovo portatīvie datori ar bluetooth, MSI portatīvie datori ar bluetooth un citi portatīvie datori ar bluetooth pieslēgumu. Iepērc portatīvos datorus tepat interneta veikalā, jo tie ir lēti portatīvie datori no lieliskiem ražotājiem. Portatīvo datoru un pārējās datortehnikas piegāde tiek nodrošināta visā Latvijā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums