Portatīvie datori

Portatīvie datori par īpaši izdevīgām cenām ar piegādi Rīgā un visā Latvijā. Acer, Apple, Asus, Dell, Hewlett Packard, Lenovo, MSI, Samsung  un citu ražotāju portatīvie datori. Augstas kvalitātes portatīvie datori no datortehnikas interneta veikala lielā izvēlē, kas būs uzticami palīgi gan darbam ofisā, gan vienkārši izklaidei mājās.

Lēti un kvalitatīvi portatīvie datori

Portatīvie datori

Pērc šeit >>

Izvēlies savu portatīvo datoru tepat interneta veikalā un iegādājies jau tagad par īpaši izdevīgu cenu. Izmantojot interneta veikala filtru atzīmē sev vēlamos parametrus, kādus Tu vēlies redzēt savā portatīvajā datorā.

Portatīvo datoru parametri

Izvēlies portatīvos datoru ar vai bez 3G. Portatīvie datori ar 3G atbalstu ļauj lietot internetu tur, kur nav ievilkts interneta kabelis. Izvēlies portatīvos datoru ar vai bez Bluetooth. Portatīvais dators ar bluetooth ļaus bez vadiem savienoties ar jūsu mobilo telefonu, otru portatīvo datoru u.c. bluetooth iekārtu, lai apmainītos ar bildēm, dokumentiem, filmām un citiem failiem. Izvēlies arī akumulatoru un tieši akumulatora darbības ilgumu, lai varētu lietot portatīvo datoru vietās, kur nav pieejams strāvas avots. Viens no galvenajiem parametriem ir portatīvā datora ekrāna izmērs, kuru vari atķeksēt pie interneta veikala filtra. Jums ir pieejami portatīvie datori ar 5″ collu lieliem ekrāniem, 10.1″ collu lieliem ekrāniem, 11.6″ collu lieliem ekrāniem, 12.1″ collu lieliem ekrāniem, 13.3″ collu lieliem ekrāniem, 14″ collu lieliem ekrāniem, 14.1″ collu lieliem ekrāniem, 14.5″ collu lieliem ekrāniem, 15.6″ collu lieliem ekrāniem, 17″ collu lieliem ekrāniem un vēl lielākiem ekrāniem.

Portatīvie datori un ekrāns

Iespējams arī izvēlēties displeja maksimālo izšķirtspēju. Jūs varat atķeksēt portatīvo datoru ar displeja maksimālo izšķirtspēju  WVGA 800×480, WSVGA 1024×600, WXGA 1280×800, HD 1366×768, WXGA+ 1440×900, SWXGA 1600:900, HD+ 1600×900, Full HD 1920×1080 un citām, kas dod iespēju katram klientam izvēlēties tādu portatīvo datoru ar tādu portatīvā datora displeja maksimālo izšķirtspēju, kāds atbilst viņa prasībām. Pircējs var izvēlēties arī  portatīvā datora ekrāna izgaismojumu, portatīvā datora cietā diska ietilpību, klaviatūras valodu, operatīvo atmiņu, operatīvās atmiņa tipu, operētājsistēmu un visu pārējo.

Pazīstamu ražotāju portatīvie datori

Acer, Apple, Asus, Dell, Hewlett Packard, Lenovo, MSI, Samsung  un citu ražotāju portatīvie datori būs piemēroti gan darbam birojā, gan izklaidei mājās. Acer, Apple, Asus, Dell, Hewlett Packard, Lenovo, MSI, Samsung  un citi ražotāji ražo visu klašu portatīvos datorus, lai katrs klients var atrast sev piemērotu portatīvo datoru. Acer, Apple, Asus, Dell, Hewlett Packard, Lenovo, MSI, Samsung  un citu pazīstamu ražotāju portatīvie datori par īpaši izdevīgām cenām nopērkami jau tagad datortehnikas interneta veikalā.

Interneta veikalā ir nopērkami dažādu klašu portatīvie datori par dažādām cenām un lielā izvēlē, lai klienti var savām un ģimenes vajadzībām atbilstošāko portatīvo datoru. Portatīvie datori tiks piegādāti visā Latvijā un tas nozīmē, ka nopirkt portatīvo datoru internetā ir pavisam vienkārši un mūsdienīgi.

Kontakti | Privātums