Portatīvais dators HP G62-a40EY

Ātrs un jaudīgs portatīvais dators HP G62-a40EY!

Pirkt HP G62-a40EY portatīvo datoru

HP G62-a40EY ir īstais daudzcīņnieks, kas izceļas ar pēdējās paaudzes Intel Core i3 procesoru un tikpat mūsdienīgo grafisko karti ATI™ HD5470, kas ļaus izbaudīt jaunākās spēles. Funkcionālo iespēju daudzveidību papildinās bezvadu optiskā pele Logitech M195 Wireless un rokas soma, ko saņemsiet dāvanā.

Portatīva datora HP G62-a40EY tehniskās specifikācijas

Portatīva datora HP G62-a40EY tehniskās specifikācijas runā pašas par sevi. Par pamatu tiek ņemts divkodolu procesors Intel i3-330M ar frekvenci 2,26 GHz. Īpaša priekšrocība ir 500 GB lielam cietajam diskam jūsu fotogrāfiju, video ieraktu un mūzikas glabāšanai.

Izmantojiet mobilas izklaides iespējas visā to daudzveidībā. Portatīvais dators HP G62-a40EY piedāvā vēl vairāk: izbaudiet savas mīļākas HD filmas un spēles ar skaļruņiem Altec Lansing un 5000 sērijas grafisko karti ATI™ HD5470. Šī videokarte atbalsta arī jaunāko 3D spēļu sniegumu, bet salīdzinājumā ar jaudīgām galddatoru kartēm, HD5470 var neatveidot pilnīgi visas dažu spēļu (kā piemēram Crysis, NFS Shift vai Modern Warfare) grafiskās detaļas.

15,6’ collu lielā LED ekrāna izgaismojums sniegs izcilu bildes kvalitāti, kā arī palīdzēs ietaupīt patērēto enerģiju. Netika aizmirsts arī par izejas portiem – komplektācijā ir Audio in/out, VGA, HDMI, RJ-45, 3 x USB, CardReader 5-in-1.

HP ir uzticams saviem standartiem un atpazīstamam portatīvo datoru ārējam izskatam. Interesants dizainisks risinājums raksturīgs skārienpaliktnim – tas izskatās pēc korpusa daļas, un ne tikai lieliski izskatās, bet arī labi funkcionē. Savukārt iebūvēta web kamera un Wi-Fi atbalsts ļaus jums vienmēr būt sasniedzamiem.

Visas minētas funkcijas iekļautas elegantā rakstainā korpusā ar matētu pārklājumu Imprint, kas veido klasisko dizainu ar noapaļotiem stūriem.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums