Portatīvais dators ar Bluetooth

Bluetooth tehnoloģija dod iespēju portatīvajam datoram apmainīties ar informāciju, savienojoties ar dažādām ierīcēm. Ja Tev ir svarīgs Bluetooth, tad pirms portatīvā datora iegādes apskati vai izvēlētajam modelim ir Bluetooth nodrošinājums.

Bluetooth

Bluetooth pieslēgums paredzēts drošai bezvadu datu pārraidei starp dažādām iekārtām (līdz pat 150m). Jāpiebilst arī tas, ka attālums ir atkarīgs no šķēršļiem un traucējumiem. Tas dod iespēju jūsu portatīvajam datoram bez vadiem savienoties ar jūsu mobilo telefonu, otru portatīvo datoru, plauktstdatoru u.c. bluetooth iekārtu, lai apmainītos ar Mp3 mūziku, bildēm un dokumentiem. Ar bluetooth jūs varat pieslēgt bezvadu austiņas ar mikrofonu, peli, klaviatūru, printeri u.c. iekārtas, kas uztur bluetooth pieslēgumu.

Daži no tehnoloģijas Bluetooth izmantošanas veidiem:

• failu pārsūtīšana starp datoriem vai starp datoru un citu ierīci;

• drukāšana, izmantojot Bluetooth iespējotu bezvadu printeri;

• ar Bluetooth aprīkotas bezvadu tastatūras vai peles izmantošana, mūzikas klausīšanās bezvadu radioaustiņās;

• personiska ciparasistenta (PDA) sinhronizēšana ar datoru vai citu ierīci;

• bezvadu pievienošanās internetam ar mobilo tālruni vai modema serveri;

• pievienošanās Bluetooth personiskajam tīklam (PAN – tā ir tehnoloģija, kas ļauj izveidot Ethernet tīklu ar bezvadu saitēm starp pārnēsājamajiem datoriem, mobilajiem tālruņiem un rokas ierīcēm).

*Lai izveidotu savienojumu ar portatīvo datoru, kam pieejams bluetooth, visām pievienojamām iekārtām nepieciešams bluetooth atbalsts.

Pie katra portatīvā datora parametriem Tu vari apskatīt, vai ir pieejams  bluetooth. Turpat ir atrodams apraksts, citi parametri, papildus specifikācija un saistītās preces.

Tu vari iegādāties portatīvo datoru maksājot visu summu uzreiz vai maksājot pa daļām (uz nomaksu). Nav par ko uztraukties, jo portatīvajiem datoriem ir garantija un interneta veikals nodrošina piegādi visā Latvijā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums