Planšetdatori

Planšetdators vēl joprojām zināmā mērā ir luksus prece – sakiet godīgi, vai jums, tramvajā vai vienkārši garāmejot neliekas (nelikās) savādi redzēt kāda rokās pat visaizvēsturiskāko Kindle modeli? Un tomēr – planšetdatori ir ne tikai brīnumaini, bet arī ļoti noderīgi; uzlabojoties 3G interneta pieejamībai un pieejamajiem datu plāniem, planšetdatori no dizaineru rotaļlietas ir kļuvuši par pavisam īstu nepieciešamību tiem, kas daudz ceļo, kā arī vada vērā ņemamu savu dzīves daļu internetā. Par to liecina, piemēram, planšetdatoru popularitāte Apvienotajā Karalistē – tos ikdienā izmanto pat trešdaļa britu.

Planšetdatoru ražotāji: Acer, Ainol, Amazon, Apple, Asus, Dell, Hewlett Packard, Lenovo, Samsung, Sony, Toshiba un citi, kas nopērkami par saprātīgām cenām – interneta veikalā.

Apskatīt vai pirkt planšetdatoru

Dateks planšetdatori

Apskatīt / Pirkt

Apskatiet un iegādājieties savām prasībām atbilstošāko planšetdatoru no pazīstamākajiem planšetdatoru ražotājiem.

Labākie planšetdatori dažādās kategorijās

1. iPad planšetdatori (ceturtā paaudze)

iPad bija pirmais planšetdators, ko sāka izmantot masas. Tas pašlaik ir arī labākais planšetdators, kas pieejams. Ne tikai tādēļ, ka jaudīgākais, ne tikai tādēļ, ka tas ir kļuvis ievērojami lētāks. iPad var izmantot praktiski jebkam – spēlēt spēlītes; komponēt mūziku – Gorillaz albums The Fall ir ierakstīts un komponēts tikai ar iPad; skatīties filmas; sērfot internetā; sarunāties ar radiem, izmantojot tīkla kameru; zīmēt (vai tiešām tikai dizaineru rotaļlieta?); u.t.t. Gluži vienkārši – iPad savieno lielisku lietojamību ar dzelžiem, kas to tikai uzlabo. Cena: sākot no 280 latiem (EUR 400).

Pirkt

2. Google Nexus 7 planšetdatori

Google Nexus ir vislabākais “mazā gala” planšetdators, kas pašlaik pieejams. Ne pats lētākais, toties priecē dažas konkrētas tā iezīmes: lieliska attēla kvalitāte; ilgtspējīga baterija; laba jauda. Turklāt dažiem labāk patiks Android aplikāciju veikals, kurā pircēju nemēģina par katru cenu apstrādāt (kā tas notiek *klepus* Apple *klepus* veikalā). Tomēr tas nav ne tik jaudīgs, ne tik izskatīgs, ne tik… pirmklasīgs, kā iPad. Toties ar pieejamu cenu: ap 150 latu (EUR 210).

Pirkt

3. Kindle Fire HDX 7 planšetdatori

Kindle Fire HDX 7 ir mediju centrs, uz kura kristālskaidrā ekrāna varat gan lasīt grāmatas, gan skatīties filmas, gan sūtīt e-pastus un strādāt. Tas ir lielisks arī interneta pārlūkošanai, taču īstais uzsvars laikam būs uz šī patiesi jaukā “mediju centra” aspektu. Kvalitatīvi skaļruņi, labs ekrāns, ērta lietošana – un pat karaoke! Tiesa, Latvijas pircēji varbūt būs jaunā Kindle atbaidīti – to iespējams iegādāties tikai Amazon mājaslapā, turklāt Latvijas pircējiem iztrūks pāris nozīmīgu “fīču”. Cena: no 120-130 latiem – kopā ar sūtīšanu (EUR 170).

Pirkt

Šie ir tikai daži no planšetdatoriem, kurus var iegādāties interneta veikalā. Jūsu nopirkto planšetdatoru piegādās Rīgā un pārējā Latvijas teritorijā. Visi planšetdatori ir jauni un iepakojumā. Minimālais garantijas termiņš planšetdatoram ir 1 gads, bet maksimālais ir 3 gadi. Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam kontaktēties ar interneta veikala menedžeriem, kas palīdzēs jautājumos par planšetdatoriem un citu datortehniku.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums