Pirkt datoru

Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, MSI un vēl citi ražotāji Jums piedāvā pirkt datorus un tieši portatīvos datorus tepat internetā. Iepirkties interneta veikalā ir ātri un ērti, ja tiek nodrošināta preču piegāde. Labā ziņa ir tā, ka preču piegāde tiek nodrošināta visā Latvijā.

Portatīvie datori

Portatīvie datori un operatīvā atmiņa

Jūs varat iegādāties portatīvos datorus ar operatīvo atmiņu 512 MB, 1024 MB, 2048 MB, 3072 MB, 4096 MB, 5120MB, 6144 MB un tā tālāk. Operatīvā atmiņa, kas tiek saukta arī par RAM ir īslaicīga datu krātuve. Operatīvā atmiņa ļauj jūsu datora procesoram ātri tikt pie apstrādājamās informācijas, kuru izmanto jūsu atvērtās portatīvā datora programmas. Eksperti iesaka vispārēja lietojuma datoram izmantot 3Gb, vai vairāk operatīvo atmiņu. Jūs varat iegādāties portatīvos datorus ar operatīvo atmiņu 512 MB, 1024 MB, 2048 MB, 3072 MB, 4096 MB, 5120MB, 6144 MB un tā tālāk. Gigabaits (GB) sastāv no 1024 megabaitiem. Visu lielāko datu glabāšanas ierīču ietilpību mēra gigabaitos. Pērkot portatīvo datoru Jums jāpērk portatīvais dators ar 3072 vai lielāku operatīvo atmiņu.

Pastāv arī tāda lieta, kā operatīvās atmiņas tips. Interneta veikalā Jums tiek dota iespēja iegādāties operatīvos atmiņas tipus DDRII-667, DDRII-800, DDRIII-1066 un citus. Operatīvās atmiņas tips nosaka operatīvās atmiņas ātrdarbību

Operātājsitēma

Jūs varat nopirkt portatīvos datorus bez operātājsitēmas vai ar Android, DOS, Linux, MS Windows 7 Home Premium, MS Windows 7 Home Premium 64bit, MS Windows 7 PRO, MS Windows 7 PRO 64bit, MS Windows 7 Starter, MS Windows XP Professional un citām operētājsistēmām. Izvēlies sev piemērotāko Operētājsistēmu un pērc kopā ar portatīvo datoru.

Portatīvie datori

Portatīvie datori ir pieejami ļoti plašā izvēlē, tāpēc šajā rakstā ir apskatīti pāris svarīgi kritēriji, kuriem būtu jāpievērš uzmanība pirms portatīvā datora iegādes. Pērkot portatīvo datoru pircējs visbiežāk par kritērijiem savai izvēlei pieņem tādus saprotamus raksturlielums, kā ekrāna izmērs, iekārtas svars un baterijas darbības laiku, taču ir vēl šis tas, kam būtu jāpievērš uzmanība pirms portatīvā datora iegādes. Viena no tādām lietām ir operētājsistēma.

Operētājsistēma nosaka, kāda legāla operētājsistēmas licence ir iekļauta datora komplektā. Šīs ir tās operētājsistēmas, kuras varat iegādāties zemo cenu interneta veikalā. Operētājsistēmas licence nodrošina legālu datora operētājsistēmas lietošanu. Jūs varat iegādāties Android, DOS, Linux un Windows operētājsistēmas. Ja īsti nezināt, kādu operētājsistēmu vēlaties savā portatīvajā datorā, tad laba izvēli ir MS Windows 7 OEM operētājsistēma. MS Windows 7 OEM operētājsistēmu iesaka izvēlēties arī eksperti. Windows operētājsistēmas ir drošas, kā arī viegli lietojamas. Windows operētājsistēmas ir piemērotas gan darbā, gan mājās. Izvēlies sev piemērotāko Operētājsistēmu no Windows vai Android, Linux, kā arī citas un pērc kopā ar portatīvo datoru zemo cenu interneta veikalā, kurā vari iegādāties ne tikai portatīvos datorus, bet arī visus nepieciešamo. Tas ir datortehnikas interneta veikals, kurš piedāvā piegādi visā Latvijā.

Komentāri (1)

samanta

March 13th, 2012 at 12:54 pm    


labi velos pirkt bet velak

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums