Operētājsistēma

Rādītājs “operētājsistēma” nosaka, kāda legāla operētājsistēmas licence ir iekļauta datora komplektā. Operētājsistēmas licence nodrošina legālu datora operētājsistēmas lietošanu ar juridisku dokumentu – Genuine uzlīmi uz jūsu portatīvā datora korpusa.

OEM nozīmē to, ka jūs pērkat datoru komplektā ar operētājsistēmu un šo operētājsistēmu izmantojat datorā, kam ir atbilstošāGenuine licence, uzlīmēta uz korpusa. OEM licences cena ir krietni zemāka par standarta Retail licences cenu, kuru nākas maksāt, ja vēlaties programmatūru iegādāties pēc datora iegādes.

Dateks iesaka iegādāties portatīvo datoru ar MS Windows 7 OEM operētājsistēmu.

The Microsoft® Windows® 7 OS ir droša un viegli lietojama. Ar mazāku klikšķu skaitu tā atvieglo jūsu ikdienas uzdevumus un pārlūkošanu, uzlabo uzdevumu izpildi, tā ir ātra, droša un uzticama. Ar Windows 7 jūs atklāsiet jaunas jūsu portatīvā datora iespējas.

Windows® 7 Home Premium – paver neticamas jūsu portatīva datora izklaides iespējas, jūs varēsiet skatīties savu iemīļotus TV šovus, izbaudīt savu fotogrāfiju, filmu vai mūzikas kolekciju.

Windows® 7 Professional – sniedz visu nepieciešamu jūsu darbam un mājām.

Windows® 7 Ultimate – ir radīts cilvēkiem, kuri vēlas visu. Tas apvieno sevī gan Home Premium izklaides īpatnības, gan biznesa īpatnības profesionāļiem ar pievienoto drošību un elastību, kas atvieglo darbu vairākās valodās.

*Portatīvo datoru operētājsistēma ir daļējas instalācijas stadijā, kas nozīmē, ka ieslēdzot datoru tiek pieprasīts ievadīt lietotāja reģistrācijas datus. Pēc datu ievadīšanas automātiski tiek pabeigta operētājsistēmas instalācijas procedūra. Šis process var aizņemt līdz 1h laika. Šai laikā portatīvo datoru nepieciešams nepārtraukti turēt ieslēgtu un pievienotu pastāvīgam strāvas avotam.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums