Monitori

Monitori par patīkami zemu cenu. Monitori no tādiem ražotājiem, kā Acer, AOC, Benq, Dell, Hewlett Packard, Lenovo, LG Electronics, Philips, Samsung un citiem populāriem ražotājiem. Izvēlies sev piemērotāko monitoru jau tagad!

Apskatīt monitorus:

Monitori

Interneta veikalā pieejami lieli un mazi monitori, kuri palīdzēs ieraudzīt visu to, kas tiek darīts pašā datorā. LCD tas ir šķidro kristālu ekrāns, kas ir plakans paneļa monitors. Atšķirībā no vecā tipa monitora LCD monitors aizņems daudz mazāk vietas. LCD monitori izmanto elektriski lādētus attēla elementus, bet vecā tipa monitoriem notiek nepārtraukta skenēšana ar stariem.

Monitori ar LCD displeju

Pēc monitora iegādes galvenais ir monitora novietojums. Monitoram jāatrodas gandrīz izstieptas rokas attālumā pret acīm. Jāizvairās no atspīduma, kas nāk no monitora stikla. Atspīdums apgrūtina redzamību. Atspīdumu var novērst, ja monitoru novieto tā, lai ekrāns neatrodas pretim gaismas avotiem. Šķidro kristālu monitoru jeb LCD monitoru priekšrocība ir tāda, ka monitors atspīd daudz mazāk nekā parastie lampu monitori. LCD monitors jeb LCD displejs ir izvadierīce, kas ar ekrāna starpniecību dod iespēju vizuālā formā ievadīt datorā un izvadīt no tā tekstu un dažāda veida grafisko informāciju. Papildus LCD monitori aizņems daudz mazāk vietas.

LCD un CRT monitori

CRT monitori lēnām tiek nomainīti pret LCD monitoriem, jo LCD monitori ir daudz labāki. Jāpiebilst arī tas, ka CRT tipa monitori ir daudz kaitīgāki veselībai nekā LCD monitori, kas izstaro daudz mazāk cilvēkam kaitīgā starojuma. CRT monitori jeb elektronu staru lampu monitori pēc izskata ir līdzīgi TV kastei un protams tie ir smagi un aizņem daudz vairāk vietas nekā LCD monitors. LCD monitori ir daudz vieglāki un jau minēju, ka tiem ir mazs enerģijas patēriņš. LCD tipa monitori patērē ievērojami mazāk elektroenerģijas nekā CRT monitori. Tas tāpēc ka LCD monitoros attēla veidošanai šķidrajos kristālos patērējas maz strāvas un ekrānu izgaismo tikai viena spuldze.

Lēti monitori

Un tas nozīmē to, ka ir laiks iegādāties jaunu LCD monitoru. Lieliska izvēle LCD monitoriem ir tieši Dateks interneta veikalā. Gan LCD gan CRT monitoriem ir savas priekšrocības un trūkumi. Mūsdienās pareiza izvēle ir LCD monitors. Uz monitora nav vērs taupīt, jo monitors ir svarīga datora sastāvdaļa un mēģinot ekonomēt uz monitora var vēlāk sanākt maksāt vairāk pērkot brilles. Galvenais ir tas, ka Dateks interneta veikals piedāvā lētus LCD monitorus no pazīstamiem ražotājiem.

Pirms monitoru iegādes

Iegādājoties monitoru ir jāizvērtē visi tā parametri, ekrāna izmērs pa diagonāli, ekrāna veids, pikseļa lielums. Dateks interneta veikalā ir pieejami lēti un kvalitatīvi LCD monitori par patīkami zemu cenu. Dateks interneta veikalā atrodami LCD monitori no Acer,Benq, Dell, Hewlett Packard, Lenovo, LG Electronics, NEC, Philips, Samsung un citiem pazīstamiem ražotājiem.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums