LTV7

LTV7 interneta tiešraide internetā Lattelecom mājas interneta klientiem. Skaties savu iemīļoto TV kanālu LTV7 arī internetā. LTV7 online TV un citi populāri TV kanāli pieejami ne tikai TV, bet arī online TV bez maksas, ja esi Lattelecom klients.

LTV7 interneta TV jums piedāvā skatīties filmas, seriālus, ziņas un visu pārējo, ko rāda LTV7 televīzija. Tas nozīmē, ka LTV7 interneta TV Jūs varat skatīties arī internetā augstā attēla un skaņas kvalitātē. Protams šī kvalitāte nebūs tik laba, kā to piedāvā interaktīvā televīzija, bet kopumā šī interneta TV ir augstas kvalitātes interneta televīzija.

Skaties LTV7 internetā

Ir tikai pāris nosacījumi, lai varētu skatīties populāro un skatīto TV kanālu. Lai skatītos LTV7 interneta TV Jums ir jābūt Lattelecom mājas interneta klientam. Tālāk var redzēt, kuriem Lattelecom interneta klientiem ir pieejam interneta TV, jo piemēram, tā nav pieejama biznesa interneta lietotājiem, bet ir pieejama – „Sociālais (Ekonomiskais)”, „Mājas internets”, „Pilsētas internets”, “Internets ekon. 1″, “Internets  ekon. 2″, “Internets ekon. 3″, “Profesionālais internets”, “Mājas komplekts ekon. 1,2,3″,  “Mājas komplekts ar TV” ,  “Mājas komplekts mini”, “Internets – optika un vēl dažiem. Ja izmanto, kādu no Lattelecom minētajiem interneta tarifiem, tad interneta TV varēsi skatīties bez maksas.

Lai skatītos LTV7 interneta TV, interneta ātrumam jābūt vismaz 1,2 MBit/s. Ar interneta ātrumu nevajadzētu būt problēmām, jo Lattelecom piedāvā ātrus un kvalitatīvus interneta pakalpojumus, kas būs sākot no 2 Mbit/s līdz par 200 Mbit/s. Ja abonēsi VIP komplektu, tad interneta ātrums būs līdz pat 500 Mbit/s. Citu interneta pakalpojumu sniedzēju interneta klientiem šī interneta televīzija nav pieejama.

Latvijas Televīzija ir iemīļota televīzija Latvijā. LTV7 kanāls, kas ir Latvijas televīzijas kanāls, piedāvā saviem skatītājiem vērot filmas, seriālus, ziņas ne tikai tiešajā ēterā (televizora ekrānā), bet arī interneta TV. LTV7 interneta TV tiešraide dod iespēju cilvēkiem skatīties LTV7 kanālu internetā online TV, jo LTV7 ir svarīgs katrs skatītājs.

LTV7 interneta TV jeb LTV7 TV kanāls ir pazīstams un viens no skatītākajiem TV kanāliem Latvijā. Tas ir kanāls gan pieaugušajiem, gan bērniem. Šis kanāls tiek raidīts krievu un latviešu valodā un tāpēc tas ir iemīļots gan krievvalodīgo, gan Latviešu vidū. LTV7 interneta TV ir pazīstams, kā sporta, ziņu, bērnu un pusaudžu, kā arī izglītojoša rakstura raidījumu TV kanāls Latvijā. Lasi arī par LNT un LTV1 TV kanaliem, kurus arī var skatīties internetā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums