LTV1

LTV1 interneta TV ir redzams arī internetā, jo Latvijas televīzija ir televīzija, kura redzama ne tikai televizoru ekrānos, bet arī internetā. LTV1 interneta tiešraide Jums piedāvā filmas, seriālus, ziņas un dažādus izglītojošus raidījumus. Tas nozīmē, ka katrs LTV1 skatītājs varēs atrast, ko interesantu arī savai gaumei.

Interneta televīzija

Interneta TV ir tā pati televīzija, bet nedaudz sliktākā kvalitātē nekā piemēram, virszemes televīzija vai interaktīvā televīzija. Šī interneta TV ir pieejama tikai Lattelecom interneta klientiem, kas ir nopietns iemesls, lai izmantotu Lattelecom stabilos un kvalitatīvos interneta pakalpojumus par īpaši izdevīgām cenām. LTV1 interneta televīzija sniedz iespēju cilvēkiem vērot LTV1 kanālu internetā bez maksas, bet tādā gadījumā, ja esi Lattelecom mājas interneta klients.

Šī interneta televīzija ir bez maksas. Tas nozīmē, ka kļūstot par Lattelecom mājas interneta klientu Jūs varēsiet skatīties Latvijas populārākos kanālus bez maksas. Tie ir tādi TV kanāli, kā LTV1, LNT un citi, bet šajā interneta TV nebūs pieejams tāds TV kanāls, kā TV3, jo TV3 pagaidām vispār nepiedāvā interneta TV tiešraidi. LTV1 tiešraide internetā dod iespēju skatīties LTV1 kanālu internetā bez maksas. Skaties LTV1 TV kanālu 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā jeb tik ilgi kamēr iet programma televizora ekrānos. Skaties ltv1 online TV un citus kanālus iekš interneta televīzijas. Tā ir televīzija, kas strādā lai kļūtu par skatītāja pirmo izvēli, jo TV tagad var skatīties ne tikai savā televizorā, bet arī internetā.

LTV1 internetā

Viss kas nepieciešams, lai varētu skatīties LTV1 internetā ir Lattelecom internets, jo interneta TV ir domāta Lattelecom mājas interneta klientiem. Lattelecom piedāvā patiesi ātru un kvalitatīvu internetu par patīkami zemu cenu. Ja tev svarīgs ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums un Tu labprāt gribētu skatīties LTV1 un citus TV kanālus internetā, izvēlies kādu no Lattelecom interneta piedāvājumiem jau tagad. Piesakies internetā un papildus saņem atlaidi pirmajam rēķinam. Tiklīdz kļūsi Lattelecom interneta klients Tev būs pieejami dažādi papildpakalpojumi un viss pārējais, kas pieejams tikai Lattelecom klientiem.

Kā jau tika minēts, tad Jūs LTV1 online varēsiet vērot ne tikai TV ekrānā, bet arī internetā. Jūs varēsiet skatīties filmas, seriālus, ziņas un visu pārējo, ko piedāvā šī burvīgā televīzija. Skaties LTV1 online TV savā datorā vai TV ekrānā.

Komentāri (1)

Miks

August 20th, 2012 at 3:28 pm    


Piedodiet tas vienkārši ir izsmiekls.
Lattelekom tiešām kauna šķiet nav. Pārņēmuši visu internetu ar saviem piedāvājumiem SKATĪTIES BEZMAKSAS KANĀLUS PAR MAKSU !
Samaksājuši laikam google.com lai katrreiz kad meklē online TV, meklētājs pirmkārt piedāvātu rezultātus kas saistīti ar lattelekom.

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums