LNT tiešraide

LNT interneta TV tas tagad ir pavisam reāli, jo LNT TV kanāls ir pieejams populārajā interneta televīzijā, kura ir pieejama 24 stundas diennaktī. Diemžēl šī interneta TV (arī LNT online TV) ir pieejama tikai Latvijas teritorijā. Tas nozīmē, ka LNT interneta TV nebūs skatāma no Anglijas, Īrijas un citām valstīm, kuras ir ārpus Latvijas robežas. Tas nav solis, lai atvilinātu Latvijas iedzīvotājus atpakaļ uz Latviju. Tas viss tāpēc ka To liedz autortiesības un tādēļ LNT, citi Latvijas kanāli un arī ārzemju kanāli ir pieejami tikai Latvijas iedzīvotājiem.

Augstas kvalitātes interneta online TV

Vēl laiku atpakaļ bija pieejama zemas kvalitātes interneta televīzija, kurā Latvijas iedzīvotāji varēja skatīties LNT interneta TV un pārējos TV kanālus bez maksas. Iepriekšējā online interneta TV bija pieejama tikai Lattelecom interneta klientiem. Šī interneta TV ir pieejama visu interneta provaideru lietotājiem, kuru interneta ātrums ir vismaz 1 Mbit/s. Tas nav daudz, bet ja šāds ātrums Jums netiek nodrošinās, kas ir maz ticams, tad vajag mainīt interneta pakalpojumu sniedzēju. Zināms, ka Lattelecom piedāvā dažādus interneta pieslēgumus, interneta plānus un komplektus. Viens pakalpojumu sniedzējs, viens rēķins, viens palīdzības dienests un viss augstā kvalitātē – Tas ir ērti un izdevīgi.

TV tiešraide

TV tiešraide ir pieejama uzreiz bez jebkādiem ierobežojumiem – spied un skaties savu iemīļoto TV kanālu iekš interneta TV. Pieejama ir tikai Latvijas teritorijā, jo tādas ir autortiesības un likumi ir domāti, lai tos ievērotu. Īrijā, Lielbritānijā vai kādā citā valstī dzīvojošie latvieši un citi iedzīvotāji šo pakalpojumu nevarēs izmantot, ja viņu interneta pakalpojumu sniedzēja pieslēgums nav ar Latvijas IP adresi.

LNT TV internetā

LNT interneta TV tiek saukta arī par LNT online TV un tamlīdzīgi ir augstas kvalitātes interneta televīzija, kas varētu ieinteresēt arī Tevi. Tas dod iespēju katram iedzīvotājam, kam mājās ir dators ar interneta pieslēgumu, kura minimālais interneta ātrums ir vismaz 1 Mbit/s skatīties LNT tiešraidi online savā datorā. Interneta TV nav nekāds jaunums, bet LNT, LTV1, LTV7 un citu latviešu, ārzemju TV kanālu piedāvājums tik augstā kvalitātē iekš online TV ir brīnišķīgs notikums Latvijas interneta lietotājiem.

Komentāri (5)

Rita

October 31st, 2011 at 7:42 pm    


Kur jums ir tā bezmaksas brīva televīzija?Visur savu ķepu ir uzlicis Lattelecom.Tad vismaz nevajag rakstit ka var skatities bez maksas tv.

admin

November 4th, 2011 at 6:32 am    


14 dienas ir bez maksas 🙂

Sanita

February 5th, 2012 at 8:01 pm    


Kautkas unikals,es dzivoju Niderlande,bet lai paskatitos zelta talantus,tas man ir liegts… nabagaki paliksiet,vai? internets latvija nav visiem pieejams,dodiet mums iespeju!!! nost ar zagliem,lattelecom!!!!!!!!!!!!

Zigurts

February 6th, 2012 at 2:24 pm    


Lattelecom pie tā nav vainīgs. Diemžēl ir apnicis skaidrot, kāpēc ir tā …

tyrdu

December 20th, 2017 at 6:28 pm    


Nolādētā valdība kauna jums nav par vietējiem kanaliem naudu prasīt tā kompānija izputēs jo neviens neskatās vecas simtgadīgas filmas par naudu.
tāds lnt tv3 tv6 un citi maksas kanāli drīz nebūs.

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums