LNT

LNT interneta tiešraide dod iespēju skatīties televīziju jeb savus iemīļotos raidījumus arī internetā. Šeit iet runa par Latvijas nacionālajiem TV kanāliem. Skaties LNT internetā, jo LNT interneta TV ir lieliskas skaņas un attēla kvalitāte.

LNT interneta TV

Interneta TV iespējams skatīties, ja Jūsu datoram ir instalēts Windows Media Player 9., 10., 11. vai 12. versija. Interneta TV iespējams skatīties, ja Jūsu datoram ir Internet Explorer sestā, septītā vai jaunāka versija. Interneta TV iespējams skatīties, ja izmantosi Internet Explorer kā arī no Firefox, Google Chrome un Safari pārlūku. LNT interneta tiešraide un viss interneta TV nedarbojas uz tādu pārlūku, kā Opera. Skaties interneta TV izmantojot Internet Explorer pārlūku, jo tad papildus nebūs nekas jāinstalē.

Online TV

LNT online TV interneta tiešraide ir pieejama tikai Lattelecom klientiem. TV ir pieejams tikai Lattelecom mājas interneta pieslēgumu lietotājiem. Ja neesi Lattelecom mājas interneta pieslēguma klients, tad nekavējies un pārnāc pie Lattelecom jau tagad! Lattelecom klientiem ir pieejami virkne citi pakalpojumi bez maksas. Šis interneta pakalpojumu sniedzējs Jums piedāvā ātru un kvalitatīvu interneta pieslēgumu par īpaši izdevīgu cenu. Jāpiebilst arī tas, ka Lattelecom piedāvā ātrāko pieejamo interneta pieslēgumu Latvijā. Ar Lattelecom internetu skaties interneta TV un tieši LNT TV kanālu bez problēmām un lieliskā kvalitātē.

LNT tiešraide internetā bez maksas ir redzama Lattelecom interneta klientiem, kuri izmanto kvalitatīvu pakalpojumu par adekvātu cenu – Kādu no Lattelecom interneta pieslēgumiem. Piesaki uzticama interneta pakalpojumu sniedzēja interneta pieslēgumu un skaties filmas, seriālus, multfilmas, raidījumus vai savus iemīļotākos televīzijas kanālus, kā piemēram, LNT. LNT online TV skatāms 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā, jo arī LNT ir tas kanāls, kas raida, lai kļūtu par skatītāja pirmo izvēli.

Komentāri (2)

bebris

September 21st, 2011 at 6:06 pm    


Lattelekom-jūs drāztie pi******,nepietiek ka atlaižat darbiniekus,kas uzbūvē jums industriju,bet vēl piejājat letiņus arī ārzemēs.Tupie barokļu purni ar resno cūku priekšgalā.

admin

September 28th, 2011 at 7:11 am    


Lattelecom tur nav vainīgs, ka TV ir pieejams tikai LV robežās ..

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums