Personālie datori

Lēti un kvalitatīvi personālie datori, kas pazīstami arī kā galda datori no tādiem ražotājiem, kā Asrock, Dell, Hewlett Packard, Lenovo, MSI u.c. Izvēlies sev piemērotāko personālo datoru jau Tagad, jo cenas Tevi iepriecinās.

Apskatīt datorus:

Personālie datori

Interneta veikalā pieejami personālie datori no vadošajiem ražotājiem un pats galvenais tie pieejami par patīkami zemu cenu. Kopumā personālo datoru iespējams iegādāties par daudz zemāku cenu nekā portatīvo datoru, jo tie maksā daudz lētāk, bet veiktspēja būs līdzīga.

Personāliem datoriem remonts un detaļas izmaksās daudz lētāk nekā portatīvam datoram, jo tās ir daudz vieglāk nomainīt. Arī detaļu nomaiņa būs daudz ātrāka, jo pārsvarā visas detaļas būs pieejamas uz vietas.

Kāpēc izvēlēties personālo galda datoru

Personālo galda datoru priekšrocība ir tāda, ka ik pa laikam to iespējams uzlabot un piepirkt jaudīgākas detaļas, jo kā zināms, tad datori ar laiku noveco. Parasti nav nepieciešams pirkt jaunu datoru, jo pietiek tikai ar pāris detaļām, lai tas darbotos atbilstoši lietotāja prasībām.

Zināms, ka personālos datorus ir daudz lētāk remontēt, jo datoram visas detaļas ir standartizētas un salīdzinoši vienkārši nomaināmas. Jāpiebilst arī tas, ka tos ir daudz grūtāk salauzt vai nomest lejā, jo tos parasti nepārnēsā, bet gan tur vienā vietā.

Pērkot personālo datoru varēs piepirkt gana lielu monitoru, jo tieši dateks interneta veikalā pieejami daudz un dažādi monitori par patīkami zemu cenu. Monitoru Ražotāji ir Acer, AOC, Benq, Dell, Hewlett Packard, LG Electronics, NEC, Philips, Samsung un citi.

Personālo jeb galdu datoru mīnusi

Viens no galvenajiem galda datora mīnusiem ir tāds, ka galda datoru nav iespējams pārnēsāt. Ja tomēr gribas pārnēsājamu datoru, tad noteikti ir jāizvēlas portatīvais dators. Papildus pie mīnusiem var pieminēt to, ka galda dators aizņems daudz vairāk vietas nekā portatīvais dators. Tātad, ja ir vietas un nav doma pārnēsāt, tad droši var pirkt galda datoru, jo personālie datori maksā daudz mazāk nekā portatīvie datori.

Datoru vēsture un nākotne

1981. gads bija tas gads par kuru ir vērts pastāstīt, jo 1981. gadā augustā IBM izlaida savu pirmo personālo datoru. Pirmajiem IBM PC modeļiem bija Intel 8088 mikroprocesors un 64 kB operatīvā atmiņa, programmas un datus ielādēja un glabāja uz magnetofona lentes.

Un tagad ir laiks izvēlēties, kādu no Dateks interneta veikala piedāvātajiem personālajiem jeb galda datoriem. Dateks piedāvā jaunākos un jaudīgākos datorus par patīkamu cenu. Dateks interneta veikals piedāvā piegādi. Datoru un citu preču piegādei tiek izmantoti Dateks kurjeri (tikai Rīgā) un DPD kurjerpasta pakalpojumi.

Personālie datori no Dateks interneta veikala ir pareizā izvēle!
Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums