Lētas flash kartes

Populāru ražotāju flash kartes ar dažādu atmiņu apjomu un ar dažādiem karšu tipiem. A-Data, Apacer, Kingston, Lexar, OCZ, Olympus un vēl citu flash karšu ražotāju flash kartes. Iepērkam flash kartes interneta veikalā un lietojam uz nebēdu, kā nekā ļoti noderīga lietiņa ir tās flash kartes.

Ārējie diski

Ja maks atļauj, tad var apskatīt ārējos cietos diskus, kas darbojas līdzīgi, kā flash kartes, bet ir daudz vairāk plusi. Ārējie cietie diski, kas pazīstami, kā ārējie diski ir nopērkami interneta veikalā. Ārējie diski nopērkami no tādiem pazīstamiem ražotājiem, kā Apacer, Asus, Buffalo, CaseLogic, Chieftec, Hama, Hewlett Packard, Hitachi, Inter-Tech, Kworld, Lacie, Linksys, Logilink, MSI, Patriot, Prestigio, Raidsonic, Samsung, Seagate, Silicon Power, Thermaltake, Toshiba un tā tālāk. Galvenā priekšrocība ir ārējo disku ietilpība, kas būs daudz reiz lielāka nekā flash kartēm, kā arī tas, ka failus būs iespējams daudz ātrāk uzlādēt, jo ātrums ir daudz lielāks.

Tas ir tāpat, kā internets. Ir lēns internets un ir ātrs internets. Lattelecom pakalpojumu sniedzējs piedāvā ātru internetu, kas ir ātrākais interneta pieslēgums Latvijā. Vispār Lattelecom piedāvā ātru un kvalitatīvu internetu par patīkamu cenu, bet neskatoties uz visu to ir cilvēki, kas izvēlas lietot lēnāku internetu un maksāt par vairāk nekā maksā daudz ātrāks pieslēgums.

Ar flash kartēm nav tik traki, jo dažreiz nemaz nav nepieciešams uzlādēt liela izmēru failus. Flash karte būs noderīga, ja nepieciešams pārnest vai uzglabāt pāris bildes un neliela izmēra failus, bet ja runa iet par mūziku un filmām, tad pareiza izvēle būtu ārējie diski. Ārējie diski (external HDD) ar USB barošanu ir ērts veids, kā pārnest bildes, filmas vai citus failus no viena datora uz otru vai vienkārši to visu uzglabātu ārējā diskā.

Flash kartes

Atgriežoties pie flash kartēm jāpiebilst, ka arī flash kartes ir pieejams lielā izvēlē. Tās ir flash kartes ar apjomiem – 2 Gb, 4 Gb, 8 Gb, 12 GB, 16 Gb utt. Un protams arī karšu tips, kā piemēram, CF (Compact Flash), Micro SD (Micro Secure Digital), Micro SDHC (Micro Secure Digital High Capacity), MINISD (Mini Secure Digital), MMC Mobile, MS Micro, MS Pro Duo, SD (Secure Digital) un pārējie karšu tipi. Un ražotāji, kuri jau tika minēti. Tie ir visi zināmi flash karšu ražotāji, kā piemēram, A-Data, Apacer, Kingston, Lexar, OCZ un pārējie flash karšu ražotāji. Un pēdējais par ko vajag pavēstīt ir tas, ka arī piegāde tiek nodrošināta visā Latvijā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums