Lenovo IdeaPad Yoga 500-15 portatīvais dators

Lenovo IdeaPad Yoga 500-15 ir portatīvais dators ar skārienjūtīgu ekrānu, kas nolokāms 360 grādu virzienā. Tātad – to var izmantot arī kā planšetdatoru. Tiesa, ļoti, ļoti lielu planšetdatoru. Ja neņem vērā šo īpašību, tas ir visnotaļ jaudīgs vidusmēra klases dators, kas noder gan mājās, gan darbā. Šajā rakstā apskatīsim to, kāds ir Lenovo IdeaPad Yoga 500-15 dators, kā arī kādos gadījumos tas var noderēt.

Lenovo IdeaPad Yoga 500-15 plusi un mīnusi

  • Nolokāms ekrāns – datoram ir skārienjūtīgs, nolokāms ekrāns, kas ļauj to izmantot kā planšetdatoru. To var nolocīt pilnībā uz otru pusi, un tas turas savā vietā. Strādājot ofisā, ar šo datoru iespējams daudzas darbības veikt, neizmantojot peli vai klaviatūru, taču jāņem vērā, ka šāda veida tehnoloģijas vēl ir diezgan jaunas, tādēļ neaizvietos, piemēram, zīmēšanas paliktni vai irbulīti.
  • Dizains – gan tā ekrāns, gan korpuss, gan klaviatūra – it sevišķi klaviatūra – piedāvā visnotaļ ergonomisku lietošanas pieredzi, un ofisa darbiniekiem vai tiem, kas strādā ar tekstu, šis dators būs labs risinājums. Tā kā tas ir liels, pogas arī ir lielas, turklāt Lenovo IdeaPad Yoga 500-15 klaviatūra veikli “atbild” uz taustiņu nospiešanu.
  • Veiktspēja – četru kodolu procesors nodrošina to, ka šis dators ātri veiks lielāko daļu uzdevumu, ko tam uzdosit – sākot no interneta pārlūkošanas, beidzot ar lietojumprogrammu darbināšanu un visu ko līdzīgu. Vienīgais mīnuss, kas neļauj Lenovo IdeaPad Yoga 500-15 ielēkt “multimediju datora” kategorijā – tam ir integrēta videokarte, kas spēļu cienītājiem liks nokārt galvu vai vismaz greizi pasmīkņāt.
  • Aprīkojums – HDMI ports projektoram vai televizoram, vairāki USB porti, MMC un SD karšu lasītājs, kā arī standarta 500 GB cietais disks un 4 GB operatīvā atmiņa. Tāpat dators aprīkots arī ar skārienpaliktni, kas ērti novietots un pārāk neslīd. Dators nāk komplektā ar Windows 8.1 operētājsistēmu un 2 gadu garantiju.
  • Baterijas dzīvildze – šim datoram ir visnotaļ liela baterija ar augstu dzīvildzi.

Kam noderēs Lenovo IdeaPad Yoga 500-15?

Lenovo IdeaPad Yoga 500-15 noderēs tiem, kam ikdienā svarīgas skārienjūtīga ekrāna sniegtās iespējas. Piemēram, ja ikdienā lietojat datoru mērķiem, kas prasa biežu peles izmantošanu, tas var izglābt jūs no dažādām arodslimībām, piemēram, sāpošiem pirkstiem. Pretējā gadījumā jūs datoru ar šādu pašu vai vēl labāku komplektu varat iegādāties par 100-200€ mazākām naudiņām.

Jāņem vērā, ka šis dators ir diezgan liels. Lielāks par lielāko daļu tirgū pieejamo planšetdatoru, kā arī daudz, daudz smagāks par tiem. Jebkurā gadījumā, ja jums nekad nav bijis planšetdatora, un ir vēlme izmēģināt pašu principu – tas ir labs risinājums. Pretējā gadījumā, tas var kļūt par stacionāru portatīvo datoru, kura skārienjūtīgās iespējas ikdienā neizmantojat, labākajā gadījumā – parādāt draugiem.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums