Lenovo Essential M30-70 portatīvais dators

Lenovo Essential M30-70 ir portatīvais dators, kurš sava mazā (13,3 collu) ekrāna dēļ ievietojams netbook klasē. Savai cenu kategorijai un izmeŗiem Lenovo Essential M30-70 ir visnotaļ izdevīgs pirkums, kas it sevišķi noderēs tiem, kam bieži dators jānēsā līdzi – šis dators sver tikai 1,8 kilogramus. Par spīti saviem izmēriem, šis dators ir arī pietiekami labi aprīkots, lai ar to bez aizķeršanās varētu pārlūkot internetu, kā arī lai skatītos filmas un citādi aizpildītu savu laiku ar multimediju lietām.

Portatīvais dators

Lenovo Essential M30-70 īsumā

  • Kompakts – aizvērts šis dators ir tikai 2,2 centimetrus biezs. Tā mazais ekrāns ļaus to ielikt arī somā, kam datora pārnēsāšana nav ražotāju ieplānotais uzdevums – t.i., tas ielīdīs daudzās sieviešu un vīriešu somās. Tā uzbūve ir pietiekami robusta, taču šajā cenu kategorijā būtu negodīgi gaidīt vairāk par plastmasu.
  • Veiktspēja – ne datorspēļu fanātiem, ne kinokritiķiem šis dators nepatiks. Pirmajiem iebūvētās videokartes dēļ – ar to diezin vai varēsit spēlēt jaunākās datorspēles, savukārt otrajiem nepietiekams šķitīs tieši mazais ekrāns. No otras puses, filmas Lenovo Essential M30-70 datorā var skatīties, turklāt, tas ir arī ļoti ietilpīgs – ar 500 GB vajadzētu pietikt ikvienam. Vēl tam ir visnotaļ maza baterija, ar ko jārēķinās, ja vēlaties to ilgi izmantot nepieslēgtu (pārlūkojot internetu, var rēķināties ar kādām 3-4 stundām, kur pretim datori ar lielākām baterijām var “izvilkt” līdz pat 8).
  • Ērts – matēts ekrāns un ātra klaviatūra, kurā izcelts katrs burts. Šīs īpašības ļaus jums izmantot datoru, piemēram, ofisā un arī ne pārāk labos gaismas apstākļos, savukārt tā jaudīgie ventilatori ļaus datoram neuzsilt virs 40 grādiem – lieliski, ja jums rudens vakaros patīk saritināties zem segas un skatīties filmas.
  • Izdevīgs – pašlaik šis dators ir gandrīz uz pusi lētāks nekā tad, kad to pirmoreiz sāka tirgot. To var atļauties lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju, vismaz ja to pērk līzingā.
  • Savienojams – dators ir aprīkots ar HDMI portu (projektori, televizori), SD un MMC karšu lasītāju, trīs USB pieslēgvietām un Bluetooth pieslēgumu, kā arī, protams, Wi-Fi bezvadu karti.

Šī datora galvenie plusi ir kompaktais dizains, kuru daudzi atrastu par pievilcīgu esam; tā mazais svars un relatīvi augstā veiktspēja; tam ir arī kvalitatīvs ekrāns un ērta klaviatūra. Tā galvenie mīnusi ir mazā baterijas ietilpība, kā arī diezgan trauslais korpuss.

Kam noderētu Lenovo Essential M30-70?

Lenovo Essential M30-70 ir labs studentu dators, dators ofisa lietošanai, kā arī pārbraucieniem un ikdienas pārnēsāšanai, jo tas ir viegls. Tā kā tam ir ērta klaviatūra un kvalitatīvs, matēts ekrāns, tas ir īpaši pievilcīgs tiem, kam ikdienā jāstrādā ar tekstu.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums