Lenovo B40-30 portatīvais dators

Lenovo B40-30 ir budžeta klases portatīvais dators, kas paredzēts ikdienas lietošanai, pārlūkojot internetu, skatoties filmas un varbūt arī uzspēlējot kādu vecāku spēli. Tā kā var būt vairāki modeļi ar šādiem iniciāļiem, šajā apskatā runāsim par to datoru, kurš aprīkots ar Celeron N2840 2.16 GHz procesoru un 2GB operatīvo atmiņu. Tātad, sāksim.

Lenovo portatīvā datora B40-30 plusi

Portatīvā dators

  • Cena – arī budžeta klasē B40-30 ir visnotaļ “mazcenīgs” dators, tādēļ jūs būsit iepriecināts, ka varat to atļauties par €260-300, pērkot uzreiz, vai arī līzingā par kādiem €20-30 mēnesī;
  • Izmērs – B40-30 ir kompakts portatīvais dators, kurš turklāt sver nepilnus divus kilogramus. To ir viegli pārnēsāt, un, ja esat daiļā dz. pārstāve, tad varēstit to iedabūt arī nedaudz pieticīgāka izmēra somā;
  • Aksesuāri – dators ir aprīkots ar tīkla kameru, kā arī Bluetooth, USB portu un HDMI izeju filmu atskaņošanai un datoru apskatei televizorā vai projektorā. Tāpat jāpiemin, ka dators nāk komplektā ar divu gadu ražotāja garantiju;
  • Klaviatūra – vai atceraties, kad pēdējoreiz izmantojāt t.s. “ciparnīcu” (klaviatūras labajā pusē novietotos ciparu taustiņus)? Mēs arī nē. Ja nelietojat Excel, lai ikdienā vadītu skaitļu virtenes bezgala garos dokumentos, ciparnīca nav nepieciešama, un, par laimi, šis ražotājs ir parūpējies, lai jūs varētu brīvāk piekļūt tām klaviatūras daļām, kuras jūs arī izmantosit.
  • Dators nāk komplektā ar Windows 8.1 versiju, kas nozīmē, ka jums būs legāla programmatūra, kā arī ērta, mūsdienīga operētājsistēma.

Lenovo portatīvā datora B40-30 mīnusi

  • Ekrāns – tas var būt gan pluss, gan mīnuss. B40-30 ir 14” ekrāns ar AntiGlare funkciju, kas ļauj to izmantot arī ne pašos labākajos gaismas apstākļos. Ja esat filmu mīlis, visticamāk, jums noderēs cits portatīvais dators;
  • Veiktspēja – budžeta klases portatīvie datori nekad neizceļas ar veiktspēju, un šis dators ir līdzīgs. Ne jaunākās spēles, ne “rijīga” programmatūra kā AutoCAD vai Photoshop šajā datorā neies pārāk labi.
  • Aprīkojums – datoram nav diskdziņa, taču tā vietā ir 3 USB porti, ar kuriem mūsdienās var izdarīt visu to, ko ar diskiem. Cita lieta, ja jums ir daudz disku, kurus bieži izmantojat.

Kas ir Lenovo portatīvais dators B40-30

B40-30 ir labs budžeta klases portatīvais dators, kuram nav īpašu untumu. Latvijas pircējiem varbūt būs nedaudz nepatīkami, ka datoram nav diskdziņa, taču ja ar šādu faktu rēķinās jau iepriekš, diezin vai pārskatāmā nākotnē gadīsies kāda problēma, kad vajag atskaņot kādu DVD vai CD disku. Ir pieejami arī citu modeļu Lenovo portatīvie datori, lai ikviens varētu iegādāties savām prasībām atbilstošāko Lenovo portatīvo datoru.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums