Kur nopirkt portatīvo datoru

Portatīvos datorus var iegādāties datortehnikas veikalos, piemēram, “ELKOR” vai “Euronics”, taču jārēķinās, ka tur cenas būs augstākas, nekā interneta veikalos. Par to var pārliecināties, salīdzinot cenas, taču to var pat nedarīt: fiziskos veikalos cenas parasti būs augstākas, jo šiem veikaliem ir jāalgo darbinieki, jāīrē dārgas telpas un jāpērk dārgas reklāmas. Tāpēc iesakām portatīvo datoru nopirkt kādā internetveikalā.

Dateks.lv piedāvājumi

Dateks portatīvie datori

SIA “Dateks” ir dibināta tālajā 1992. gadā, taču pašlaik firma galvenokārt nodarbojas ar datortehnikas tirdzniecību internetā. Uzreiz jāizceļ izdevīgās akcijas, ko Dateks katru mēnesi piedāvā saviem klientiem, taču par to nedaudz vēlāk. Dateks izdevīgumu var izcelt, uzskaitot veikala labākās īpašības:

  • Ilgas garantijas. Piemēram, portatīvajiem datoriem garantija nereti ir trīs gadus ilga;
  • Iespēja iegādāties preces uz nomaksu ar izdevīgiem nosacījumiem;
  • Lieliska apkalpošana un serviss — 5 zvaigžņu vērtējums portālā “Salidzini.lv”;
  • Papildus pakalpojumi, piemēram, datortehnikas remonts par izdevīgām cenām.

Pašlaik (2013. gada aprīlis) izdevīgākie piedāvājumi

Labi portatīvie datori

Acer Aspire E1-571x portatīvais dators

Acer Aspire E1-571x ir viens no izdevīgākajiem portatīvajiem datoriem cenā līdz 300 latiem. Tam ir lielisks Intel i5 procesors, kas ļaus tikt galā ne tikai ar HD filmām, bet arī resursietilpīgu programmu, piemēram, video apstrādes un modelēšanas programmu darbināšanu. Šim datoram ir 3 gadu ražotāja garantija, kas ļaus jums izvairīties no ķibelēm, kas nereti saistās ar preču pirkšanu internetā.

Samsung 350V5C-A04EE portatīvais dators

Samsung 350V5C-A04EE ir ar Windows 8 aprīkots portatīvais dators ar lielisku veiktspēju un akumulatoru, kas nodrošina darbību līdz pat 5 stundām, kad nav pieejama elektrība. Arī šim datoram ir 3 gadu ražotāja garantija. Šis ir lielisks un lēts portatīvais dators, kas noderēs spēlēm, darbam un izklaidei.

Iesakām izmantot Dateks izdevīgākos piedāvājumus, kad vēlaties iegādāties portatīvo datoru. Dateks piedāvā kvalitatīvu, ātru un profesionālu apkalpošanu, turklāt nodrošinot arī izdevīgāko cenu ļoti daudzām precēm.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums