Kāds ir labs portatīvais dators

Ir pienācis laiks apsvērt, ko Jūs vēlētos redzēt no iekšpuses. Ja Jūs iegādājaties portatīvo datoru, tikai lai izmantotu programmas, piemēram, Microsoft Office, interneta pārlūku un sērfotu internetā, tad Jums nebūs nepieciešams visai daudz jaudas.

Datori interneta veikalos

Apskati šeit

Dateks interneta veikals ir vadošais datortehnikas interneta veikals Latvijā. Dateks interneta veikals ir laba vieta, kur iegādāties lētu un jaudīgu portatīvo datoru par īpašām cenām.

Datori veikalos

Datori veikalos un interneta veikalos šajās dienās ir aprīkoti ar Windows 7 un Windows8 kā operētājsistēmu un atšķirībā no saviem kolēģiem pāris gadus atpakaļ, tā ir izstrādāta, lai apstrādātu darbojošos operētājsistēmu nevainojami. Ņemot to vērā, labs kritērijs Jūsu sistēmai būs 4GB RAM, vēlams DDR3, A kvalitātes divkodolu procesors un tad cietais disks, pamatojoties uz to, cik daudz Jūs plānojat uzglabāt datorā. Parasti cietie diski no 250 – 500GB ir visbiežāk atrodamie vidēja līmeņa portatīvajos datoros un tas būtu vairāk nekā pietiekami.

Procesors

Ja Jūsu plāns ir izmantot intensīvākas programmas, piemēram, grafiskā dizaina programmatūru, mūzikas rediģēšanas programmu vai kaut ko citu, kas radīs intensīvu slodzi uz Jūsu sistēmu, Jums jāpievērš uzmanība procesoram. Procesors, kas ietver dinamisku darbības uzlabošanu, piemēram, vairākdzīslošanas (Multithreading) iezīme, ko piedāvātā Intel i sērijas procesori, ir laba izvēle. i3- i7 procesoru kodoli ir paredzēti, lai sadalītu uzdevumus pa pavedieniem katrā apstrādes kodolā, kas ļauj Jūsu sistēmai domāt, ka tai ir vairāk kodolu, ar ko strādāt. Gala rezultāts ir tas, ka tā var sniegt nedaudz papildu jaudas Jūsu sistēmai. Vēl viena parocīga iezīme, kam pievērst uzmanību, ir L2 un L3 kešatmiņas izmērs. Jo lielāka kešatmiņa, jo vairāk Jūsu sistēma spēj izdarīt, nepaliekot lēnāka, lai piekļūtu vēl tālākiem atmiņu avotiem un tas nozīmē ātrāku reakcijas laiku, lai piekļūtu tam, kas Jums nepieciešams.

Portatīvais dators īpaši spēļu spēlēšanai

Ja Jūs pērkat portatīvo datoru īpaši spēļu spēlēšanai vai augstas izšķirtspējas multivides vai 3D modelēšanai, Jums jāpievērš uzmanība sistēmas videokartei. Attiecībā uz lielāko daļu videokaršu, to atmiņa ir 1GB, kas būtu vairāk nekā pietiekami spēcīga, lai rīkotos neatkarīgi no Jūsu vajadzībām, bet būtu prātīgi pārbaudītu īpašās spēļu vai programmatūru prasības, tās uzstādot un būt pārliecinātiem, ka funkcijas, kas Jums ir nepieciešamas, tiek iekļautas kartes dizainā.

Portatīvo datoru baterijas darbības labam datoram

Portatīvais dators

Visbeidzot, portatīvo datoru baterijas darbības ilgums arī ir svarīgs, lai portatīvais dators būtu labs un ļoti labs. Ja Jūs plānojat izmantot klēpjdatoru daudzās vietās, kur nav barošanas avotu, Jūs vēlaties klēpjdatoru ar ilgāku nekā vidēju baterijas darbības ilgumu. Un, ņemot vērā, ka vidējais baterijas darbības ilgums portatīvajiem datoriem svārstās no 2-6 stundām, tas var būt ļoti nozīmīgs lēmums.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums