Interneta TV

Labākās un populārākās filmas tavā datorā, viena klikšķa attālumā un skaties iecienītās TV filmas, seriālus un pārraides tiešraidē datorā, jo tepat interneta TV ir pieejami interneta TV kanāli augstā kvalitātē un filmu noma. Tur ir iekļauts arī LTV1 interneta online TV un pārējie populārie Latviešu TV kanāli.

Interneta TV

Lattelecom interneta TV ir pieejami divi pakalpojumi – Filmas un TV tiešraide. Abi lieliskie pakalpojumi ir pieejami divās kvalitātēs – augstā kvalitāte (HQ) un zemā kvalitāte (LQ). HQ režīmā ir nepieciešams, lai minimālais garantētais interneta pieslēguma ātrums būtu vismaz 2.5Mbps, bet LQ vismaz 1Mbps. LTV1 interneta TV ir pazīstams un iecienīts Tv kanāls. Daudzi iedzīvotāji no Latvijas ir izbraukuši darba meklējumos uz Īriju, Angliju, Vāciju un citur. Sliktā ziņa ir tāda, ka šī augstas kvalitātes LTV1 online TV ir pieejama tikai Latvijas teritorijā.

LTV1 online un filmu noma

LTV1 online TV jau apnika? Ir risinājums. Paņem un iznomā, kādu no filmu nomas filmām un skaties jau tagad savā portatīvā datorā vai galda datora ekrānā. Lai skatītos Filmas, būs nepieciešams katru filmu atsevišķi nopirkt jeb iznomāt. Norēķināties par filmu var ar jebkuru norēķinu karti, kas nodrošina norēķinus latos. Nopirktā filma būs pieejama no pirkuma brīža līdz nākamās dienas beigām 23:59. Ar to noteikti vajadzētu pietikt, lai filmu noskatītos Tu, Tava ģimene, radinieki, draugi un iespējams arī kaimiņš.

LTV7 interneta TV ierobežojumi

LTV7 online ir skatāms tikai Latvijā. Tas ir pieejams visiem interneta pakalpojumu lietotājiem, kuri saviem klientiem piedāvā IP adresi, kas ir Latvijas zonā. Ar Lattelecom interneta pieslēgumiem problēmas nebūs, jo viss kārtībā. Problēmas var rasties, ja interneta pakalpojumu sniedzējs izmanto citu valstu tīklu. Pieeja saturam būs liegta arī tad, ja lietotājs fiziski atrodas Latvijā, bet internetā tiek caur uzņēmuma vai kādu citu pieslēgumu, kurš fiziski nav Latvijas IP adrešu zonā un izmanto citu valstu interneta pieslēgumu. Piemēram, Tele2 mobilais internets, kurš izmanto Zviedrijas tīklu. LTV1 online TV un LTV7 interneta TV iekš interneta TV skatāma uzreiz un pieejama visu laiku.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums