HP Pavilion G6 portatīvais dators

Pērc portatīvo datoru skolai, darbam vai atpūtai jau tagad, jo vasara ir tas laiks, kad portatīvo datoru ražotāji piedāvā portatīvos datorus par īpaši zemām cenām. Tie ir jaudīgi portatīvie datori par cenām, kurām grūti atteikt. Zemāk atradīsi nelielu aprakstu par HP portatīvo datoru ar Core i5, Windows 7 – HP Pavilion G6.

Pirkt HP Pavilion G6 portatīvo datoru

HP portatīvais dators ar Core i5, Windows 7

HP portatīvais dators ar Core i5, Windows 7 un trīs gadu garantiju par 405.00 LVL. Šis ir jaudīgs portatīvais dators no Hewlett Packard ar 3 gadu garantiju par nieka 405 latiem. Core i5-480M divkodolu procesors ar Hyper Threading tehnoloģiju piedāvā iespaidīgu 2.66 GHz bāzes takts frekvenci divos reālos kodolos un divos papildu virtuālajos.! Savukārt brīžos, kad nepieciešams īsts grūdiens, ieslēgsies Intel TurboBoost tehnoloģija palielinot šī procesora takts frekvenci līdz pat 2.936 GHz! Turklāt procesorā iebūvētais grafiskais čips spēj nodrošināt gan akumulatora resursu taupīšanu bāzes režīmā, gan iespēju uzspēlēt sākuma līmeņa 3D spēles TurboBoost režīmā pārslēdzoties automātiski.

HP portatīvā datora monitors ir aprīkots ar jaunās paaudzes LED izgaismojumu, kas nodrošinās ekonomisku akumulatora darbību. Portatīvā datora cietais disks ir 750 GB ietilpīgs – daudz, daudz filmas, foto, mūzika un arī tad paliks vieta citiem failiem.

Citi HP Pavilion G6 labumi

DVD+/- RW jebkura veida CD un DVD disku rakstītājs/lasītājs

6 šūnu Li-Ion akumulators, kas nodrošina datora darbību līdz pat 3.5 stundām

HDMI izeja modernāko televizoru un monitoru pieslēgšanai

Modernas LAN + bezvadu (WiFi 802.11 b/g/n) tīkla kartes, kas atbalsta pašreiz populārākos rūterus un datortīklus.

Bluetooth uztvērējs atbilstošu datorpeļu, mobilo telefonu un citu iekārtu pievienošanai bez vadiem.

Ekrānā iebūvēta interneta kamera video sarunām izmantojot Skype un citas čatošanas programmas.

Altec Lansing Hi-Fi Stereo skaļruņu sistēma ar SRS Premium Sound tehnoloģiju

3 X USB pieslēgvietas printerim, pelei un USB ārējiem datu nesējiem.

Austiņu un ārējā mikrofona pieslēgvietas dod iespēju pieslēgt atsevišķi iegādātas austiņas diskrētai čatošanai un skaņas baudīšanai.

Fotokameru karšu lasītājs: 2 vienā, kas atbalsta populārās SD un MMC fotokameru flash kartes

HP Pavilion G6 portatīvie datori ir nodrošināti ar trīs gadu garantiju HP sertificētajos servisa centros. Citi portatīvie datori no uzticama interneta veikala – Dateks.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums