Hewlett Packard ProBook 450 G2 apskats

Hewlett Packard ProBook 450 G2 ir HP ProBook sērijas dators, kas paredzēts biznesa klases lietotājiem. Tam ir izturīgs korpuss, augsta veiktspēja, klusa darbība un elegants izskats, kas kalpo reprezentatīvai funkcijai. Šajā rakstā īsumā apskatīsim datoru, fokusējoties uz svarīgāko un cenšoties noteikt, kādiem pircējiem tas paredzēts.

Hewlett Packard ProBook 450 G2 – svarīgākais

  • Savienojamība – datoram ir lieliska savienojamība. Tam ir 4 USB porti, HDMI izeja, VGA/D-Sub ports, kas ļauj to savienot ar projektoriem un monitoriem, kā arī citi, portatīvajiem datoriem pašsaprotami aksesuāri – tīkla kamera, diskdzinis, Bluetooth funkcija, etc.
  • Veiktspēja – šis dators ir ļoti ātrs, par zibenīgu to gan nevar nosaukt, jo tam ir cietais disks, nevis SSD karte, kura ļautu datoram ieslēgties pāris sekunžu laikā. Veiktspēju nodrošina Core i3-5010U divkodolu procesors ar Hyper Threading funkciju, kas ļauj ātrāk pārdalīt procesora resursus un darbināt vairākas programmas vienlaikus. Tāpat tam ir 4 GB operatīvā atmiņa, kuru gan iespējams uzlabot, jo datoram ir vēl viens lieks operatīvās atmiņas slots.
  • Izdevīgi? – biznesa klienti šo datoru atradīs par izdevīgu esam, jo savā klasē tam ir pieņemama cena. Kurpretim ja vēlaties datoru lietošanai mājās, izdevīgāk iegādāties kādu datoru ar varbūt nedaudz vājāku procesoru un labāku video karti – noderēs spēļu spēlēšanai.

Dators

Lietošanā dators ir visnotaļ “standartizēts” – t.i., būtiski neatšķiras no līdzīgiem modeļiem, taču jāmin, ka tam ir ērta, patīkama klaviatūra, kā arī AntiGlare ekrāns, kas ļauj datoru izmantot arī diezgan nelabvēlīgos gaismas apstākļos. Lai gan mājas lietotājus atbaidīs Hewlett Packard ProBook 450 G2 cena, tie, kuri iegādājas šo datoru ofisam noteikti tajā nevilsies – lai gan to varēja aprīkot vismaz ar kādu operētājsistēmu.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums