Hewlett Packard portatīvie datori

Visi sāk no mazumiņa, un Hewlett Packard piemērs to pierāda lieku reizi. Hewlett-Packard (HP) radās 1939. gadā, vienvietīgā garāžā, bet mūsdienās ir izaugusi par vienu no lielākajām kompānijām pasaulē, 2011. gadā gūstot vairāk nekā 125 miljardu lielus ienākumus. Vērts pieminēt, ka bez portatīvajiem datoriem, ar kuriem šī firma asociējas mūsdienās, HP ražo arī printerus, skenerus un citu augstas kvalitātes perifēriju. Šajā rakstā apskatīsim tieši portatīvo datoru produkciju, kuru piedāvā Hewlett-Packard, mazāk mētājoties ar modeļu nosaukumiem, bet vairāk iezīmējot kontūras tam, ko varat sagaidīt, iegādājoties HP datoru.

Kur iegādāties Hewlett-Packard portatīvo datoru

 Hewlett Packard portatīvie datori

Kāpēc izvēlēties Hewlett-Packard portatīvo datoru?

Iegādājoties mašīnu, jūs pirmkārt skatāties uz cenu, bet, pat ja cena ir pievilcīga, jūs nekad neizvēlēsities mašīnu, kas salūst pēc pāris mēnešu lietošanas. HP portatīvajiem datoriem ir trīs īpašības, kas tos padara uzticamus no vidējā pircēja skatījuma: kvalitatīvs un uzticams serviss, kompānijas 30 gadu pieredze portatīvo datoru ražošanā, un, protams, arī to popularitāte, jo, ja vairāk pavēro, ļoti reti var redzēt ofisu bez HP portatīvajiem datoriem.

Mūslaikos populārākie Hewlett-Packard portatīvie datori

●             HP Compaq Presario – vairāki modeļi

Šī “lētā gala” portatīvā datora nosaukumā jaušama atbalss no 2001. gada, kad HP apvienojās ar portatīvo datoru ražotāju Compaq. Šie portatīvie datori ir pieejami sākot no aptuveni 200 latiem, kas ir kas nebijis datoriem ar 15.6” lielu ekrānu. Kaut arī Compaq Presario ir lieliski portatīvie datori studentiem, tiem ir salīdzinoši vājš procesors, kas tos padara ne pārāk labus priekš izklaides, ja vien neizvēlaties kādu dārgāku modeli.

●             HP Pavillion g6

HP Pavillion datori ir viena no populārākajām izvēlēm visā portatīvo datoru tirgū, jo to cenas/kvalitātes attiecība ir, var teikt, lieliska, piedāvājot izklaides iespējas prasīgākiem portatīvo datoru lietotājiem par ļoti demokrātisku cenu. HP Pavillion g6 apmierinās jebkura lietotāja — gan ofisa darboņa, gan spēlmaņa, gan mūzikas un filmu cienītāja — vajadzības par saprātīgu cenu.

●             HP ProBook – vairāki modeļi

Vai nebijāt izbrīnīts par to, ka pirms kāda laika kādam jūsu paziņam uzradās HP ProBook? Pie vainas ir Latvijas senās bartera tradīcijas – kādu laiku mazlietoti ProBook 5320m bija pieejami kuplā skaitā, jo tos izmantoja tautas skaitītāji. HP ProBook ir biznesa klases portatīvie datori, kurus vieno minimālistisks un oficiāls dizains, piemērots cilvēkiem, kuri vēlas atstāt iespaidu.

Cik cilvēku, tik portatīvo datoru – t.i., tikai jūs zināt, ko sagaidāt no portatīvā datora un kurš būtu piemērotākais jums. Un tomēr, HP datori atstāj visnotaļ labu iespaidu pat pēc rūpīgākas apskates, un, šķiet, ka HP datoru plašajā klāstā katrs var atrast datoru, kas ir darināts tieši priekš viņa.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums