Hewlett Packard Pavilion 11-n011na x360

Hewlett Packard Pavilion 11-n011na x360 portatīvais dators ir Hewlett Packard Pavilion x360 “atlaižamo” datoru sērijas modelis. Šīs sērijas modeļu galvenā priekšrocība ir iespēja atdalīt ekrānu no klaviatūras, un izmantot skārienjūtīgo ekrānu kā planšetdatoru. Pats ekrāns nenāk nost no pārējā datora – to vienkārši var nolocīt 360 grādu leņķī. Tas izceļas ar zemu strāvas patēriņu – tātad ilgtspējīgāku baterijas darbības laiku bez uzlādes – kā arī salīdzinošu augstu veiktspēju, ja nostata to pret pierastiem planšetdatoru modeļiem.

Hewlett Packard Pavilion 11-n011na x360 priekšrocības un trūkumi

DatorsGalvenais jautājums, uz kuru atbildēt, apskatot šādus modeļus – vai nav izdevīgāk iegādāties lētāku portatīvo datoru un planšetdatoru atsevišķi. Tas ir, vai šai “hibriditātei” ir kāda jēga? Var ātri atbildēt uz šo jautājumu – jā, jo šis modelis ir pietiekami labi aprīkots (nāk komplektā ar Windows 8.1 – planšetdatoriem draudzīgu operētājsistēmu), kā arī nav pārāk mazs, lai būtu pārāk lielas grūtības to izmantot kā parastu portatīvo datoru. Klaviatūras pogas vēl joprojām var izmantot, kad tas nav atlocīts, un, atšķirībā no daudziem citiem šāda tipa datoriem, Hewlett Packard Pavilion 11-n011na x360 planšetes funkcijas ir izstrādātas augstā līmenī.

Tomēr jāsaka, ka niša šāda datora lietošanai ir diezgan šaura – galvenokārt starp lietotājiem būs uzņēmēji, kuriem svarīgi nezaudēt klaviatūras un saskarnes ērtības, un tomēr bieži nākas izmantot to kā planšetdatoru, bet abiem – portatīvajam datoram un planšetei – somā vai bagāžā nav vietas. Kāpēc tas nav izdevīgs lietošanai mājās? Ja jums ir ģimene, tad šis dators vienkārši būs pārāk dārgs, lai to lietotu bērni, kā arī pārāk mazs, lai to pilnvērtīgi lietotu izklaidei, piemēram, filmu skatīšanai.

Hewlett Packard Pavilion 11-n011na x360 īsumā

  • Veiktspēja – pietiekami jaudīgais divkodolu Celeron N2840 2.16GHz procesors apvienojumā ar 4 GB (!) operatīvo atmiņu ļaus veikt lielāko daļu ofisa darbu bez liekas aizķeršanās. Datorā būs iespējams arī skatīties filmas, kā arī uzspēlēt kādu ofisa spēli – tas nav īsts žanrs, protams, bet jūs saprotat, kāda tipa spēles ar šo domājam, vai ne?
  • Ekrāns – ekrāns ir diezgan pablāvs, taču ātri atbild uz pieskārieniem – kopumā, protams, tas nepiedāvā tādu kvalitāti kā daudzi planšetdatori, piemēram, iPad, kas vieni paši maksā vairāk par šo datoru.
  • Lietošana – priecē datora daudzās “fīčas” – tīkla kamera, vairāki USB porti, kā arī HDMI ports, lai savienotu datoru ar vecāka gadagājuma procesoriem. Tāpat iebūvēta arī Bluetooth tehnoloģija vieglai savietojamībai ar mobilo telefonu. Atlocītā režīmā dators turas diezgan labi, un lai gan planšetdatoram tas ir diezgan pasmags, to ir ērti izmantot abos režīmos.
Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums