Hewlett Packard 250 G4 portatīvā datora apskats

Hewlett Packard 250 G4 ir vidusmēra klases portatīvais dators ar augstu veiktspēju, ietilpīgu cieto disku, kā arī kvalitatīvu ekrānu. Tas ir piemērots lielākajai daļai vajadzību, taču jaunākās datorspēles tas darbinās “slinki”, jo tam ir Intel HD 4000 grafikas karte, kas noteikti nav pati labākā tirgū. Šajā rakstā īsi apskatīsim, kādām vajadzībām šis dators ir piemērots, kā arī mēģināsim noteikt, kas Hewlett Packard 250 G4 datorā labs, kas slikts.

Hewlett Packard 250 G4 īsumā

Dators ir izturīgs, nāk komplektā ar 2 gadu ražotāja garantiju, kā arī ar lielāko daļu aksesuāru, kas nepieciešami ikdienā – tīkla kamera Skype video čatam, CD/DVD lasītāju/rakstītāju piekļuvei informācijai diskos (daudzi datori mūsdienās ar šādiem lasītājiem vairs nav aprīkoti). Tāpat datoram ir USB pieslēgvietas, kā arī vairāki citi porti, piemēram, HDMI ports savienošanai ar jauniem projektoriem vai televizoriem. Īpaši jāizceļ D-sub pieslēgvieta, kas paredzēta vecāka gadagājuma projektoriem, tātad var teikt, ka šis dators noteikti noderēs biznesa cilvēkiem, kam, piemēram, bieži jāsniedz prezentācijas.

Hewlett Packard 250 G4 portatīvais dators ikdienas lietošanā

Šis dators ir pielietojams lielākajā daļā ikdienas situāciju – filmu skatīšanās, interneta pārlūkošana, pavecākas datorspēles, ofisa programmas – arī visnotaļ jaudīgas, jo šim datoram ir jaudīgs divkodolu procesors – kā arī daudz, daudz kas cits. Lai gan zināmā mērā šis dators ir paredzēts uzņēmējiem un lietošanai mājās, tas var noderēt arī aktīvākiem studentiem. Lielais 1 terabaita cietais disks ļaus uzglabāt neskaitāmas filmas, dokumentus, skaņu ierakstus un citas lietas – lai gan šāds salīdzinājums var likties novecojis, teorētiski šādā datorā var uzglabāt vairākus miljonus Bībeles kopiju.

Izskatā Hewlett Packard ir elegants, tam ir robusts korpuss, kas neliks kaunēties, kad izvilksiet datoru no somas, kā arī, protams, ātri nesalūzīs, kad pēc tā būs vajadzība. Hewlett Packard 250 G4 noderēs visiem biznesa lietotājiem, kam ikdienā nav jādarbina jaudīgas grafikas apstrādes programmas – visu pārējo šis dators spēs paveikt. Dators ir arī visnotaļ ergonomisks, proti, tas patērē maz elektrības, tādēļ šī datora iegāde ilgtermiņā var atmaksāties, pat ja izvēlaties šo nevis kādu lētāku modeli.

Lai gan datorā ir parasts cietais disks, nevis ātrākā SD karte, tas ļoti ātri ieslēdzas, un lielākajā daļā gadījumu – tas ir, pie vidējas noslodzes – ir ļoti kluss. Juridiskām personām dators parasti tiek tirgots ar gada garantiju, taču privātpersonām – divu gadu garantiju. Vēl viena problēma biznesa klientiem būs tas, ka HP 250 G4 bieži tiek piedāvāts bez operētājsistēmas, tātad tai būs jābūt pieejamai jūsu ofisā, pretējā gadījumā var nākties to iegādāties vai lietot nelegālu programmatūru. HP 250 G4 biznesa klases dators piedāvā to, ko citi, jaudīgāki datori, par demokrātiskāku cenu.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums