Flash kartes & flash karšu lasītāji

Flash kartes no tādiem pazīstamiem ražotājiem, kā A-Data, Apacer, Kingston, Lexar, OCZ, Olympus un citiem. 

Apskatīt flash kartes:

Flash kartes

Flash karšu lasītāji no tādiem pazīstamiem ražotājiem, kā Apacer, Codegen, Hama, Kingston, Logilink, MSI un citiem. 

Apskatīt flash karšu lasītājus:

Flash karšu lasītāji

Flash kartes un flash karšu lasītāji no datortehnikas interneta veikala, kas pazīstams, kā zemo cenu interneta veikals ir pareiza izvēle, jo par cenām nebūs jāuztraucas. Pieejamas dažnedažādākās flash kartes un karšu lasītāji, kas ļauj katram pašam izvēlēties sev un savām vajadzībām piemērotāko flash karti vai flash kartes lasītāju.

Flash kartes

Atmiņas apjoms flash kartēm, kas ļauj izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko flash karti. Pieejamas ir 1 Gb flash kartes, 2 Gb flash kartes, 4 Gb flash kartes, 8 Gb flash kartes un tā uz augšu. Lai nebūtu jāuztraucas par flash kartes ietilpību ir jāpērk vismaz 2 gigabaitu vai 4 gigabaitu flash kartes, bet vēl labāks variants ir pirkt pēc iespējas ietilpīgāku flash karti, lai pēc tam nav jāpērk atkal jauna flash karte. Flash kartes atmiņas apjoms ir flash kartes ietilpība gigabaitos.

Atmiņas kartes tips, kā piemēram, atmiņas kartes tips – SD (Secure Digital), atmiņas kartes tips – Micro SD (Micro Secure Digital). Atmiņas kartes tips ir tā lietiņa, kas nosaka, kādās iekārtās, piemēram, fotokamerās šī atmiņa būs derīga. Tas nozīmē, ka pirms atmiņas kartes iegādes nenāks par sliktu noskaidrot, kam atmiņa būs paredzēta un vai attiecīgais aparāts atbalsta Jūsu izvēlēto atmiņas karti, kura ir pieejama interneta veikalā par pieņemamu cenu!

Flash karšu lasītāji

Arī flash karšu lasītāji ir pieejami dažnedažādākie. Iespējams iegādāties flash karšu lasītājus ar vai bez Micro SD atbalstu. Tāpat var izvēlēties karšu lasītājus ar vai bez MicroDrive atbalstu un ar vai bez Mini SD atbalstu, kā arī Mini SD atbalstu, MMC atbalstu, MMC Micro atbalsts, MMC Mobile atbalstu, MMC Plus atbalstu, MS atbalstu, MS Duo atbalstu un tā tālāk. Šie flash karšu lasītāju parametri nosaka, vai lasītājs spēj nolasīt atbilstošā tipa kartes.

Flash kartes un flash karšu lasītāji lielā izvēlē ar mūsdienīgu dizainu un no pazīstamiem ražotājiem, kas spēj piedāvāt kvalitatīvas preces. Un tas viss pieejams interneta veikalā par pieņemamu cenu. Iespējama arī flash kartes un/ vai flash karšu lasītāju piegāde. Un pats galvenais iespējama flash karšu, flash karšu lasītāju un citu preču piegāde Rīgā un pārējā Latvijas teritorijā. Piegādei tiek izmantoti interneta veikala kurjeri (tikai Rīgā) un DPD kurjerpasta pakalpojumi.

Flash kartes un flash karšu lasītāji no lieliskā interneta veikala!
Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums