Elektronisko grāmatu lasītāji

Elektroniskās grāmatas jeb elektronisko grāmatu lasītāji beidzot arī Latvijā ir kļuvuši populāri. Šajā video var iepazīties ar iRiver Story elektronisko grāmatu lasāmrīku.

Iriver elektronisko grāmatu lasītājs

Iriver elektronisko grāmatu lasītājam ir e-tintes ekrāns. E-tintes displeja priekšrocība ir tā, ka tas nenogurdina acis un tā baterijas ilgums ir daudz ilgāks nekā, piemēram, lasītājiem ar šķidro kristālu ekrānu.Tas nozīmē, ka E-tintes ekrāns ir daudz piemērotāks un patīkamāks lasīšanai nekā šķidro kristālu ekrāns. Ar to var lasīt par vairākas stundas un Jūsu acis nebūs nogurušas. Ja salīdzina šķidro kristālu ekrānu ar e tintes ekrānu, tad šķidro kristālu ekrāna plus ir tāds, ka tā darbības būs nedaudz ātrāks nekā e-tintes ekrāns.

Elektroniskās grāmatas ietaupīs laiku un vietu grāmatu plauktā. ar elektronisko grāmatu lasītāju pie Jūsu iemīļotās grāmatas varēs tikt pāris minūšu laikā un jebkurā diennakts laikā. Elektronisko grāmatu lasītājs ir maziņa pārnēsājama ierīce, kas ļauj lasīt elektroniskus grāmatas, klausīties mūziku un uzglabāt attēlus. Šāda ierīce spēj uzglabāt vairākus tūkstošus grāmatu, attēlus un mūzikas failus.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums