Elektroniskās grāmatas

Elektroniskās grāmatas jeb elektronisko grāmatu lasītāji (e-grāmatas, digitālās grāmatas utml.) pieejamas interneta veikalā. Iespējams iegādāties elektroniskās grāmatas no populāriem ražotājiem par patīkami zemu cenu. Spied Šeit, lai apskatītu elektroniskās grāmatas zemo cenu interneta veikalā jau tagad!

Apskatīt Elektroniskās Grāmatas

Elektroniskās grāmatas

Elektronisko grāmatu priekšrocība ir tā, ka vairs nebūs jāgaida kamēr pa pastu tiks atsūtīta grāmata, kā tas bija līdz šim, bet to iespējams iegūt savā elektroniskajā lasītājā pāris minūšu laikā. Elektroniskās grāmatas varēs iegādāties jebkurā diennakts laikā neizejot no mājas. Elektroniskie grāmatu lasītāji (e lasītāji) atvieglos dzīvi un ietaupīs Jūsu laiku.

Kopumā pieejami neskaitāmi elektronisko grāmatu formāti, kā piemēram, TXT, DOC, PDF, kuru atbalsta labi zināmais programmatūras izstrādātājs Adobe, kā arī PPT, XLS un citi izplatīti e-grāmatu formāti.

Elektronisko grāmatu lasītājs ir kā maziņš kabatas dators ar displeju, kas ļauj lasīt elektroniskus tekstus, grāmatas, atskaņot mūziku utml. Tā ir kompakta, viegla ierīce, kas ļauj lasīt un uzglabāt vairākus tūkstošus grāmatu, bilžu un mūzikas failus (atkarībā no atmiņas). To ir viegli savienot ar datoru, kas pēc tam ļaus dzēst vai pievienot jaunas grāmatas savā e-lasītājā.

Elektronisko grāmatu lasītāji

Jāpiebilst arī tas, ka ja sāksim atskaņot mūziku, tad ievērojami samazināsies baterijas ilgums, bet ja elektronisko grāmatu lasītāju izmantosim elektronisko grāmatu lasīšanai, tad akumulatora ilgums būs ļoti garš. Jāpiebilst arī tas, ka vairumam elektronisko grāmatu lasītājam ir e-tintes ekrāns, kas elektroenerģiju patērē tikai tad, kad tiek veiktas, kādas darbības, piemēram, pāršķiram lapu. Tas ļauj elektronisko grāmatu lasītāju lietot nedēļām ilgi bez papildus uzlādes.

Elektroniskās grāmatas un e-tintes ekrāns

Papildus šis e-tintes ekrāns ir daudz piemērotāks un patīkamāks lasīšanai nekā šķidro kristālu ekrāns. Ar to var lasīt par vairākas stundas un Jūsu acis nebūs nogurušas. Ja salīdzina šķidro kristālu ekrānu ar e tintes ekrānu, tad šķidro kristālu ekrāna plus ir tāds, ka tā darbības būs nedaudz ātrāks nekā e-tintes ekrāns.

Elektroniskās grāmatas jeb elektronisko grāmatu lasītāji, kas pazīstami kā e-lasītāji un digitālo grāmatu lasītāji ir pieejami interneta veikalā par patīkami zemu cenu. Elektronisko grāmatu lasītāju piegāde ir iespējama Rīgā un pārējā Latvijas teritorijā. Elektronisko grāmatu lasītāju piegādei tiek izmantoti interneta veikala kurjeri (tikai Rīgā) un DPD kurjerpasta pakalpojumi.

Kur iegādāties elektroniskās grāmatas

Apskati jau tagad elektroniskās grāmatas lasītājus, kuri pieejami par patīkami zemu cenu – zemo cenu interneta veikalā. Elektroniskās grāmatas lasītāji ir apskatāmi Šeit internet veikalā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums