Digitālās spoguļkameras

Benq, Canon, Fujifilm, Kodak, Nikon, Olympus, Pentax, Praktica, Sony, Toshiba ir tie ražotāji, kas atrodami zemo cenu interneta veikalā. Interneta veikali zina, kur ir lieliskas cenas un liels piedāvājums digitālām kamerām. Ja interesē digitālās spoguļkameras, tad jādodas uz sadaļu digitālās spoguļkameras.

Katrs pats var izvēlēties sev nepieciešamo atmiņas karšu tipu. Atmiņas kartes tips ir tā lietiņa, kuru iespējams ievietot kamerā, lai palielinātu vietu foto uzglabāšanai digitālajā kamerā. Atmiņas karšu tipi ir vairāki, bet divi izplatītākie ir SD un CF jeb Secure Digital un Compact Flash. Parasti ir derīgs tikai viens atmiņas karšu tips, bet ir arī tādas kameras, kurām der abi divi.

Nākošais, kas jāņem vai arī nav jāņem vērā ir barošanas avots. Digitālās kameras barošanas avots var būt, gan baterijas, gan akumulators. Kurš ir labāks – to jāizlemj katram pašam. Akumulatora plus varētu būt tas, ka nav ik pa laikam jāmaina, jo to iespējams viegli uzlādēt. Pirms pērc digitālo kameru izdomā, kurš barošanas avots varētu būt piemērotākais tieši Tev.

 

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums