Digitālās kameras

Digitālās kameras un digitālās spoguļkameras no Benq, Canon, Fujifilm, Kodak, Nikon, Olympus un citiem ražotājiem.  Kopā ar kameru iegādājies somu. Digitālo kameru somas var iegādāties no tādiem pazīstamiem ražotājiem, kā Acme, Canon, CaseLogic, Hama, Nikon. Labas cenas un plašs sortiments, kā vienmēr Dateks interneta veikalā.

Apskatīt Digitālās kameras & Spoguļkameras:

Digitālās kameras un Spoguļkameras

Digitālas kameras un digitālās spoguļkameras ir pavisam nelielas, tās ir ērti paņemt līdzi un lietot. Digitālās kameras nekavējoties saglabā attēlu un to iespējams uzreiz apskatīt. Digitālās kameras un spoguļkameras piedāvā dažādas lieliskas un pilnīgi jaunas tehnoloģijas, jo Jūs varat fotografēt un izmantot savu datoru pavisam citā līmenī. Digitālās fotogrāfijas kvalitāte ir ļoti atkarīga no digitālās kameras. Jo vairāk pikseļi digitālai kamerai būs, jo būs kvalitatīvāka bilde. Pikselis ir saīsinājums no vārdiem attēla elements, kas ir viens punkts grafiskā attēlā.

Digitālās kameras fotogrāfiju kvalitāte

Digitālās kameras fotogrāfiju kvalitāte ir atkarīga no vairākiem faktoriem. Pazīstamākais no tiem ir izšķirtspēja. Jo lielāka ir izšķirtspēja, jo labākā kvalitātē būs attēls. Papildus uzlabot fotogrāfijas kvalitāti var samazinot spiešanu. Digitālām kamerām ir saspiešanas uzstādījumi un izslēdzot šādus uzstādījumus bildes būs augstākā kvalitātē.

Digitālās kameras un spoguļkameras plusi

Atšķirībā no parastā fotoaparāta digitālajā fotoaparātā bildes iespējams uzreiz aplūkot uz nelielā ekrāna un pēc tam, ja nepieciešams bildi uzreiz izdzēst un uzņemt vietā jaunu. Parastajā kamerā gaisma projicējas uz jutīgas filmiņas, kuru pēc tam speciāli apstrādā laboratorijā. Tiek izgatavoti negatīvi, no kuriem var taisīt fotogrāfijas, bet digitālai kamerai bildes aplūkot var turpat uz fotoaparāta LCD ekrāna. Tas nozīmē, ka nebūs vairs jāuztraucas, ka attīstot fotogrāfijas, atklāsies, ka tās nav sanākušas. Mūsdienās šādi ekrāni ir pat divi. Kameras ar diviem LCD ekrāniem atvieglo uzņemt labas pašportreta fotogrāfijas, jo viens no ekrāniem atrodas priekšpusē. LCD ir Liquid Crystal Display jeb tulkojumā tas būs šķidro kristālu displejs. Tā ir tehnoloģija, kas ļauj atveidot attēlus fotoaparātos.

Digitālajā kamerā gaisma projicējas uz jutīgas CCD lādiņsaistes matricas, kura pēc tam šo gaismu pārveido signālā, ko apstrādā fotoaparāta procesors un saglabā attēlu atmiņas kartē. Digitālās kameras uzņemtās bildes nav obligāti jāattīsta, jo tās ātri un ērti iespējams iekopēt datorā, kur pēc tam arī var uzglabāt, apskatīt lielā izmērā utml.

Kā izvēlēties digitālo kameru un digitālo spoguļkameru

Internetā var atrast atsauksmes un pat dažādus video apskatus par digitālām kamerām. Īpaši iecienītas ir Benq digitālās kameras, Canon digitālās spoguļkameras, kas ir ļoti iecienītas Latvijā, Fujifilm digitālās kameras, Kodak digitālās kameras un citu vadošo ražotāju digitālā kameras. Pārsvarā visos interneta veikalos tiek piedāvātas kvalitatīvs digitālās kameras, bet galvenais, lai nenāktos pārmaksāt. Laba izvēle ir Dateks interneta veikals, jo Dateks interneta veikalā ir atrodamas labas digitālās spoguļakameras un digitālās kameras par patīkami zemu cenu.

Zemo cenu interneta veikals ir pareizā vieta digitālo kameru, spoguļkameru, digitālo kameru somu un citas datortehnikas iegādei.

Komentāri (1)

Bull

February 1st, 2012 at 6:49 pm    


Pareizi tu skatījies. Vēl par ZI8 runājot – sitotakes safilmēto video uz 40+ collu ekrāna prasītos daudz labāku video kvalitāti, bet priekš youtube attēla kvalitāte gan ir ideāla. ZI8 ir arī attēla stabilizators no kura tā pat nav pilnīgi nekādas jēgas. Savukārt iebūvētais mikrafons ir ļoti kvalitatīvs. No savas kameru klases ZI8 ir the best.

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums