Dell Vostro 15 3558 portatīvais dators

Dell Vostro 15 3558 ir biznesa klases portatīvais dators no Dell Vostro sērijas. Tas piedāvā augstu veiktspēju ofisa darbiem, kā arī būs piemērots dators “biznesa studentiem” un pārējiem, kam datoram tomēr ir arī nedaudz reprezentatīva funkcija. Šajā rakstā īsi izklāstīsim Dell Vostro 15 3558 plusus un mīnusus, kā arī padomāsim, kam šis dators varētu būt piemērots.

Dell

Dell Vostro 15 3558 priekšrocības un trūkumi

  • Veiktspēja – dators ir ļoti ātrs, aprīkots ar divkodolu procesoru un 4 GB operatīvo atmiņu, kas ļaus turēt atvērtas daudzas cilnes un programmas. Tam varētu būt labāka videokarte, taču biznesa lietotājiem gan jau pietiks ar iebūvēto Intel HD Graphics videokarti, kas šai cenu kategorijai ir standarts.
  • Video apstrāde? – dažiem biznesa lietotājiem nepieciešama video un attēlu apstrāde. Diemžēl ar šo datoru tas notiks pārāk lēni. No otras puses, jāizceļ labais ekrāns, kas labi piemērots visdažādākajiem gaismas apstākļiem, kā arī tas, ka tam tomēr ir 15.6” ekrāns.
  • Baterija – pie pilnas uzlādes dators izturēs apmēram 6 stundas intensīvas interneta pārlūkošanas. Tas ir ļoti labs rādītājs šajā cenu kategorijā.
  • Lietošana un pārnēsāšana – šo datoru ir viegli gan lietot, gan pārnēsāt. Tas ir diezgan viegls – 2,24 kilogrami – taču šajā cenu kategorijā ir arī vieglāki datori. Ja datora svars ir no svara, varat apskatīt modeļus ar 13,3” ekrānu – tie būs mazāki, taču, kā likums – vieglāki un kompaktāki. Dators ir ļoti kluss un lieki nekarst, tāpēc kondicioniera trūkums ofisā kritīs tikai uz jūsu, nevis datora nerviem. Nelielu neizpratni rada tas, ka bieži dators nāk komplektā ar Linux operētājsistēmu, taču tie uzņēmēji, kuriem programmatūru nodrošina darbā, par to tikai priecāsies (nav lieki jāpārmaksā).
  • Savienojamība – kā daudziem biznesa klases datoriem, arī Dell Vostro 15 3558 ir D-Sub pieslēgvieta, kas derēs vecākiem monitoriem un projektoriem. Tomēr nelielu neizpratni rada HDMI pieslēgvietas trūkums, kas var radīt problēmas, ja jārāda prezentācija uz jaunāka projektora vai ekrāna. Noteikti ņemiet to vērā, domājot par šī datora iegādi. Taču visādi citādi Dell Vostro 15 3558 labi pieslēdzas citām ierīcēm – tam ir vairāki USB porti,

Kam paredzēts Dell Vostro 15 3558?

Kā jau minēts, Dell Vostro ir vairāk “biznesa klases” dators. Tas nozīmē, ka ar to varēs veikt lielāko daļu ofisa darbu bez kādas aizķeršanās, savukārt tas buksēs “mājas lietās” – spēles, video un attēlu apstrāde, u.c. ar grafiku un medijiem saistītas lietas šajā datorā nebūs pašas ātrāk izpildāmās. Tāpat dators var noderēt studentiem. Tā kā Dell Vostro 15 3558 nāk komplektā ar 3 gadu garantiju, lielākā daļa studentu ar to varēs iztikt visu studiju laiku, savukārt tie, kas mācīsies 4, 5 gadus, visticamāk, vienkārši redzēs datoru novecojam, nevis salūstam. Dell Vostro 15 3558 ir laba izvēle, ja jums ir tādas vajadzības, kādas tikko nosaucām, un tas ir arī visnotaļ nopietni aprīkots, ja neskaita trūkstošo HDMI portu un programmatūru.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums