Dell datori

Plānojot atpūtu, nav iespējams aizmirst par portatīvā datora līdzi ņemšanu. Mums visiem pazīstamam Dell’am ir trīs izplatītākās portatīvo datoru sērijas – Inspiron, Vostro un Latitude. Ar ko tās atšķiras?

Dell Inspiron sērija

Dell Inspiron sērija – piedāvā plašu budžeta klases datoru izvēli, kuri paredzēti galvenokārt mājas lietošanai. Izdevīgi, aprīkoti ar visām nepieciešamajiem rīkiem un kvalitatīvi modeļi.

Dell Vostro sērija

Dell Vostro sērija – rūpīgi pārdomāts dizains un augsta veiktspēja. Dell Vostro datoriem ir rūpīgi pārdomāta aizsardzība pret kritieniem un mitrumu. Piemēram, Free Fall sensors bloķē cieto disku, ja dators atrodas brīva kritiena stāvoklī. Dell Vostro sērijas datori ir plānāki un vieglāki salīdzinot ar daudziem citiem datoriem. Tie atšķiras ar saviem modernizētajiem alumīnija korpusiem ar cinkotām eņģēm.

Dell Latitude sērija

Dell Latitude sērija – biznesa klases datori, kas noteikti atvieglos jebkura uzņēmēja ikdienas darbu, paātrinot uzdevumu veikšanu. Latitude datorus uzskata par izturīgākiem un ar augstāku kvalitāti salīdzinot ar Inspiron līniju, daudzi no tiem ir komplektēti ar SSD diskiem (pārsvarā ar displeju 12,1’’ un 13,3’’). Galvenie Latitude sērijas konkurenti ir Lenovo ThinkPad sērija un HP EliteBook sērija, jo abi šie ražotāji piedāvā līdzīgas biznesa funkcijas un garantētu izturību.

Izvēloties portatīvo datoru, noteikti ir jāpievērš uzmanība sekojošiem parametriem:

1. Procesors.

Šobrīd aktuāli ir Intel i3 procesori, taču pietiekami jaudīgi ir arī Pentium Dual Core un Core 2Duo procesori ar takts frekvenci, ne mazāku par 2.0 GHz.

Bet ātrums nav vienīgais procesora jaudas rādītājs, jo daži procesori ir efektīvāki pat ar mazākiem ātrumiem. Lielāks ātrums nozīmē arī augstāku temperatūru, kas var kļūt par problēmu, lietojot portatīvo datoru.

2. Operatīvā atmiņa, cietais disks.

Palielināt cietā diska apjomu portatīvajiem datoriem ir problemātiski, tāpēc dodiet priekšroku cietajam diskam ar lielāku ietilpīgu. Tāpat jāpievērš uzmanība operatīvās atmiņas brīvo slotu skaitam. Lielāks operatīvas atmiņas apjoms dos Jums lielāku brīvību, pildot ikdienas darbu.

3. Displeja izmērs.

Mazs displeja izmērs labāk derēs tiem, kuri bieži ceļo. Bet, piemēram, 17’’ collīgie datori ir smagāki, un var kalpot kā galda datora aizvietotāji.

Standarta displeja izmērs – 15,6’’ collas.

4. Garantija.

Vairākiem modeļiem Dell nodrošina 3 gadu garantiju, turpretī citi ražotāji – tikai 2 gadus.

Dell portatīvā datora iegāde – tas ir ilglaicīgs un drošs līdzekļu ieguldījums.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums