Daudzfunkcionāli printeri

Divu pazīstamu ražotāju printeri. Tie ir Epson un Samsung daudzfunkcionāli printeri. Skaties video un uzzini vairāk par šiem printeriem.

Epson un Samsung daudzfunkcionāli printeri

Epson printeris ir tintes printeris, kas piedāvā skanēt, drukāt un vēl daudz ko citu. Šim printerim ļoti patīk drukāt foto, kas ir sākot no 10×15 un beidzot ar A4 formāta bildēm. Kopumā šajā printerī ir daudz un dažādas ierīces.

Tintes printeri bildi veido izsmidzinot tinti no mikrosprauslām. Tas notiek uzkarsējot tinti un pēc tam tvaika spiediens izmet tintes pilienus uz papīra. Vai arī cits variants, kas ir dārgāks prieks ir pjezoelektriskā tehnoloģija. Mikroskopisks pjezoelements rada nepieciešamo spiedienu, lai izmestu tintes pilienus uz papīra. Sīkāk un precīzāk par to visu var izlasīt gudrās grāmatās par tintes printeriem, jo nu ir laiks iegādāties, kādu no tintes printeriem, ko piedāvā populārais Dateks interneta veikals. Tintes printeri būs lētāki nekā, piemēram, lāzera printeri, bet katram pašam jāzina, kādu printeri viņš grib vai arī kāds ir nepieciešams.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums