Dators spēlēm un darbam

Jaudīgs stacionārais Intel i3 dators spēlēm, filmām un darbam!

Tie, kuri ikdienā ar datoru strādā lielākoties mājās, noteikti novērtē stacionārā datorkomplekta priekšrocības salīdzinot ar portatīvajiem datoriem. Galda datori ir stabilāki savā darbībā, tie ir piemērotāki spēlēm, kā arī darbam ar multimedijiem – foto un video apstrādei, montēšanai un tamlīdzīgiem darbiem. Intel SandyBridge i3 dators pilnvērtīgai izklaidei mājās – tas ir mūsdienīgs un racionāls risinājums!

Intel SandyBridge i3-2100 procesors

Jaunākās paaudzes Intel SandyBridge i3-2100 procesors apvienojumā ar grafisko karti GeForce GTS450 rada to perfekto jaudas un zemas cenas kombināciju, kas lieliski kalpo jaunākām spēlēm, HD filmām, nerunājot par parasto ikdienas darbu. GeForce GTS 450 piedāvā jaudu, kas nodrošina iespēju spēlēt svaigākos hītus, piemēram: StarCraft2, izbaudot tos visā krāšņumā.

Pateicoties DirectX 11 programmatūrai var iejusties spēles atmosfērā ar neticamu realitātes sajūtu. Ar to tiek nodrošināti pārsteidzošie trīsdimensiju vizuālie efekti un klātbūtnes skaņas efekti, kas raksturīgi daudzām mūsdienu datorspēlēm. Iegrimst 3D spēļu un filmu pasaulē palīdz arī NVIDIA 3D Vision tehnoloģijas (nepieciešams papildus aprīkojums, atbilstošs monitors un 3D brilles).

Datorā izmantotā H61 pamatplate nodrošina iespēju pieslēgt skaļruņus, bezvadu tīkla kartes, printerus, ārējos cietos diskus, papildus iekšējos cietos diskus, klaviatūru, peli un daudz citu iekārtu, ar kurām nolemsiet papildināt šo datoru. 500GB SATAII cietais disks spēj uzglabāt līdz 100 FullHD BlueRay kompresētas augstas kvalitātes filmas, vai līdz 20 jaunākās 3D spēles.

Optiskā DVD iekārta

Optiskā DVD iekārta ļauj ne tikai skatīties DVD filmas, klausīties AudioCD, veikt DVD un CD programmu un spēļu instalēšanau, bet arī ierakstīt visus minētos disku formātus. Barošanas bloka 500W jauda nodrošinās rezervi nākotnes uzlabojumiem. Pateicoties 12cm dzesētāja diametram šis barošanas bloks darbosies ļoti klusu.

Visas šīs jaunākās tehnoloģijas apvienotas vienā InWin EA sērijas korpusā, kas lieliski pierādīja sevi kvalitātes, paplašināšanas iespēju, pienācīgas komponenšu ventilācijas un klusas darbības kategorijās.

Intel SandyBridge i3 datorkomplekts

Intel SandyBridge i3 datorkomplekts, būdams stabilitātes un jaudas garants, ir ideāls lietošanai mājās. Ja ir grūti izšķirties par labu portatīvā vai stacionārā datora iegādei, der aizdomāties, vai būs nepieciešamība pārvietot datoru, un vai tiešām ir jāupurē stabilitāte un jauda par labu mobilitātei.

Kopā ar šādu Intel Sandy Bridge i3 datoru vienmērīgāka trīsdimensiju animācija un reālistiskāka un detalizētāka grafika kļūs par ikdienu. Apskatīt stacionāros datorus par lieliskām cenām!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums