Dateks interneta veikals

Dateks ir datortehnikas veikals, kas piedāvā plašu produktu klāstu, sākot no perifērijas un stacionārajiem datoriem, un beidzot ar jaudīgiem portatīvajiem datoriem. Dateks izceļas ar ērtu navigāciju un pārskatāmiem, izdevīgiem piedāvājumiem. Šajā rakstā tiks apskatīts tas, ko derētu zināt, kad iepērkaties Dateks.

Dateks

Dateks pakalpojumi

Dateks piedāvā ne tikai iegādāties datortehniku par zemām cenām, bet arī sniedz garantijas pakalpojumus veikalā pārdotajām precēm. Pieejams arī elektropreču serviss, kas pieejams gan veikalā pārdotajām, gan pie cita pārdevēja iegādātām precēm. Dateks piedāvā arī līzingu. Lai to saņemtu, jābūt vismaz 18 gadus vecam ar regulāriem ienākumiem. Dateks ir laba klientu apkalpošana. Salīdzināšanas portālā veikalam ir 5 zvaigznītes no 5 iespējamām, kas nozīmē, ka veikalu visi pircēji atzīst par uzticamu un ar labu apkalpošanu.

Aktuālie piedāvājumi

Īpaši Dateks izceļas ar ikmēneša “karstajiem piedāvājumiem”. 2013. gada maijs tie ir vairāki portatīvie datori:

Packard Bell EasyNote TE11HC kopā ar datorsomu. Šis dators ir lielisks mācībām un darbam, turklāt nāk komplektā ar elegantu datorsomu. Piedāvājums ir viens no izdevīgākajiem, kādi bijuši Latvijā: jaudīgais dators ar divkodolu procesoru, 500GB lielu cieto disku un 15.6” lielu ekrānu ir izcils pirmais portatīvais dators vai nu skolniekam, vai darba vajadzībām. Turklāt tas izmaksā mazāk nekā 200 latu!

Hewlett Packard Pavilion G6-2027SY Ruby Red, 15.6″. Jaudīgāks dators, lieliski piemērots biznesam. Tam ir gan lielāks cietais disks, gan jauda, tāpēc varēsit neuztraukties par ātrdarbību vai vietu, kur glabāt papildus datus.

Acer Aspire E1-571x. Viens no lētākajiem datoriem ar i5 procesoru arhitektūru, kas nodrošina izcilu veiktspēju. Šis dators ne tikai spēs darbināt pat pajaunas spēles, bet arī spēs rādīt visaugstākās kvalitātes filmas. Tas maksā zem 300 latiem, un varētu būt viens no labākajiem pašlaik pieejamajiem portatīvajiem datoriem cenas/jaudas griezumā.
Iepērcies Dateks.lv – tas ir droši, izdevīgi un ērti!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums