Cietie diski HDD 3.5, HDD 2.5 un SSD

Pārdošanā ir cietie diski  HDD 3.5, cietie diski HDD 2.5 un protams arī cietie diski SSD. Ražotāji ir Apacer, Corsair, Digitus, Hewlett Packard, Intel, Kingston un tā tālāk. Tas nozīmē, ka lēta datortehnika un cietie diski ir nopērkami zemo cenu interneta veikalā.

Tie ir cietie diski ar apgriezieniem 5400rpm, 5900rpm, 7200rpm un tā uz augšu. Ja vēlies augstāku ātrdarbību, tad attiecīgi ir jāiegādājas cietais disks ar vairāk apgriezieniem. Parasti personālos datorus ir cietie diski ar 7200rpm apgriezieniem.

Cieto disku apjomi

Ir nopērkami cietie diski ar tādiem apjomiem, kā 80 Gb, 150 Gb, 160 Gb, 250 Gb, 300 Gb, 320 Gb, 450 Gb, 500 Gb, 600 GB, 640 Gb, 750 Gb, 1 Tb. Apjoms ir tā sastāvdaļa, kas nosaka cik daudz informācijas varēs uzglabāt cietajā diskā. Tās būs bildes, mūzika, filmas un pārējie faili. Vienas filmas aptuvenais izmērs ir aptuveni 1GB. Pērkot cieto disku ir jāpērk cietais disks ar rezervi, lai pēc neilga laika nav jāpērk jauns cietais disks.

Papildus var pievērst uzmanību datu buferim. Tā ir ātrdarbības atmiņa, kas iebūvēta diskā, kas dod iespēju diskam vienmērīgā ātrumā saņemt datus. Interneta veikalā nopērkami cietie diski ar datu buferiem 8MB, 16MB, 32MB utt, kas būs pilnīgi normāli, lai darbotos bez problēmām. Tāpat ir nopērkami cietie diski ar IDE, SATA, SATA II, SATA III Pieslēguma interfeisiem. Jāpiebilst arī tas, ka cietais disks Hard Disk Drive parasti tiek rakstīts HDD saīsinājumā ir magnētiska datu glabāšanas ierīce. Parasti personālajos jeb galda datoros lieto 3,5 cietos diskus, bet portatīvajos datoros un serveros lieto 2,5 cietos diskus.

Cietie diski

Tātad ir nopērkami  cietie diski HDD 3.5, cietie diski HDD 2.5 un protams arī cietie diski SSD. Tāpat interneta veikalā ir atrodami ārējie cietie diski. Tie ir ārējie diski ar USB barošanu, kas darbojas tāpat, kā flash atmiņa, bet ārējo cieto diski ietilpība un ātrums ir daudz lielāks nekā flesh kartēm. Ārējie diski ar USB barošanu ir ērts veids, kā pārnest bildes, filmas vai ko citu no viena datora uz otru. Un to visu iespējams piegādāt, jo ir iespējama preču piegāde visā Latvijā.

Komentāri (1)

Serkan

February 1st, 2012 at 8:13 pm    


Šis rktsas iedrošina arī mani beidzot uz pārmaiņām, jo Vistas posms man gājis secen, un biju uzticīga XP jau n-tos gadus. Tad jau oktobra beigās, varēs meklēt rokā un instalēt jauno Windows 7;)!

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums