Cietie diski

Cietie diski (HDD 3.5″):

Cietie diski (HDD 3.5″) no Hitachi, Samsung, Seagate, Western Digital un citiem pazīstamiem ražotājiem.

Cietie diski (HDD 2.5″):

Cietie diski (HDD 2,5″) no Hitachi, Samsung, Seagate, Toshiba, Western Digital un citiem pazīstamiem ražotājiem.

Cietie diski (SSD):

Cietie diski (SSD) no Apacer, Corsair, Digitus, Hewlett Packard, Intel, Kingston, OCZ, Patriot un citiem pazīstamiem ražotājiem.

 Apskatīt cietos diskus

Cietie diski

Cietais disks (HDD – Hard Disk Drive) ir magnētiska datu glabāšanas ierīce. Parasti personālajos datoros lieto 3,5″ cietos diskus, bet portatīvajos datoros un serveros lieto 2,5″ cietos diskus. Cietais disks, kas pazīstams arī kā fiksētais disks, jo tos izņem tikai, lai nomainītu ir viena no svarīgākajām datora sastāvdaļām.

Cietie diski HDD

Kā jau zināms cietajos diskos tiek glabāta datora informācija, programmas un vis pārējais. Cieto disku var sadalīt vairākos nodalījumos. Katru cietā diska nodalījumu var formatēt, kā arī tam var piešķirt diska burtu. Iegādājoties cieto disku noteikti jāizvēlas cietais disks ar lielu diska ietilpību, piemēram, dateks interneta veikalā iespējams iegādāties – 74 gigabaitu cietos diskus, 80 gigabaitu cietos diskus, 150 gigabaitu cietos diskus, 160 gigabaitu cietos diskus, 250 gigabaitu cietos diskus, 300 gigabaitu cietos diskus, 320 gigabaitu cietos diskus, 400 gigabaitu cietos diskus, 500 gigabaitu cietos diskus, 600 gigabaitu cietos diskus, 640 gigabaitu cietos diskus, 700 gigabaitu cietos diskus, 640 gigabaitu cietos diskus, 750 gigabaitu cietos diskus, 800 gigabaitu cietos diskus, 1 terabaitu cietos diskus, 1.5 terabaitu un 2 terabaitu cietos diskus, kas ļaus izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko ārējo cieto disku. Terabaits (TB) ir informācijas mērvienība, kas sastāv no 1024 gigabaitiem.

Cietais disks tāpat kā procesors, skaņas karte vai kāda cita datora komponente ar laiku noveco un atsakās darboties. Neviens nevar paredzēt, kurā brīdī tas atņirgsies. Un tāpēc daudziem rodas jautājums vai datus iespējams atgūt, kura atradās cietajā diskā. Datus, kuri atradās cietajā diskā ir iespējams atgūt, bet šis darbs jāuztic speciālistiem. Tas nozīmē, ja cietais disks ir izgājis no ierindas un dati, kas atradās cietajā diskā ir nepieciešami, tad cieto disku ir jāved profesionāliem speciālistiem, kas palīdzēs atjaunot datus.

Cieto disku piegāde

Arī cieto disku piegāde ir iespējama, kā jau tas ir normālā interneta veikalā! Dateks interneta veikals nodrošina arī cieto disku piegādi. Cieto disku un citu preču piegādei tiek izmantoti Dateks interneta veikala kurjeri (tikai Rīgā) un DPD kurjerpasta pakalpojumi.

Cietie diski no Dateks interneta veikala ir pareiza izvēle!

Komentāri (1)

Fru

February 1st, 2012 at 3:59 am    


AG saka:Vai tiešām vēl kādam jāstāsta, kas ir SC? Sen veiism normāliem ļaudīm tas ir skaidrs, bet durakiem tāpat neiestāstīsi!

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums