Biznesa klases portatīvie datori

Biznesa klases portatīvie datori sniedz maksimālo iespējamo jaudas kombināciju visprasīgākajiem lietotājiem. Pērc portatīvos datorus un citu datortehniku interneta veikalā par izdevīgu summu. Tie ir ideāli portatīvie datori gan darbam, gan izklaidei.

Portatīvie datori

Video karte

Video kartes sērija NVIDIA ION, NVIDIA Quadro series, INTEL GMA 500, INTEL GMA 3000 series, INTEL GMA 4500 series, INTEL HD graphics, NVIDIA GeForce 200M Series, NVIDIA GeForce 300M Series, NVIDIA GeForce 400M Series, NVIDIA GeForce 500M Series, ATI Radeon HD3000 series, ATI Radeon HD4000 series, ATI Radeon HD5000 series un citas.

Videokarte ir iekārta, kas izvada informāciju uz portatīvā datora ekrāna. Šis parametrs norāda, kāda modeļa un ražotāja videokarte ir integrēta portatīvajā datorā. Izvēlies sev vēlamo video karti un iegādājies to kopā ar portatīvo datoru jau šodien.

Portatīvie datori tiek iedalīti vairākās klasēs pēc svara un tāpēc portatīvā datora svars nosaka portatīvā datora mobilitātes klasi. Pastāv standarta portatīvo datoru klase, mobilā portatīvo datoru klase, ultramobilās portatīvo datoru klase un galda datora aizvietotāja klase. Standarta portatīvo datoru klasē portatīvā datora  svars ir no 2 līdz 3 kilogramiem.  Mobilās portatīvo datoru klasē portatīvo datoru svars būs no 1,2 kilogramiem līdz 2 kilogramiem. Ultramobilās portatīvo datoru klasē portatīvo datoru svars ir sākot no 1,2 kilogramiem vai mazāk. Galda datora aizvietotāja klasē datoru svars ir sākot no 3 kilogramiem un vairāk.

Mūsdienās teju visos portatīvajos datoros ir iebūvēta web kamera. Iebūvēta web kamera un Wi-Fi atbalsts ļaus jums vienmēr būt sasniedzamiem. Arī šo parametru klients var izvēlēties pats. Atzīmējot, ka web kamera ir nepieciešama Jums tiks piedāvāti portatīvie datori ar iebūvētām web kamerām, bet atzīmējot, ka web kamera nav vajadzīga Jums tiks piedāvāti portatīvie datori bez web kamerām. Tie ir Acer, Asus, Dell, Hewlett Packard, Lenovo, MSI, Samsung, Toshiba un citu pazīstamu ražotāju portatīvie datori ar un bez iebūvētām web kamerām. Ar video attēla pārraides palīdzību web kamera ļauj sazināties skype, piedalīties video konferencēs, kā arī izmantot to cirtām vajadzībām.

Tastatūra

Un beidzamais, kuru nevar atzīmēt izmantojot filtru ir tastatūras valodas izvēle. Jūs varat izvēlēties tikai angļu valodas tastatūru, kā arī angļu un krievu kopā un tamlīdzīgi. Tas ir atkarīgs no jūsu vajadzībām un ikdienā pielietotās valodas. Pie katra portatīvā datora parametriem ir rakstīts, kādā valodā ir pieejama portatīvā datora klaviatūra.

Lenovo portatīvie datori, MSI portatīvie datori, Samsung portatīvie datori un citu portatīvo datoru ražotāju portatīvie datori. Portatīvie datori tas ir mūsdienīgs risinājums, jo to var ērti lietot gan mājās, gan ārpus mājām.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums