Asus X555LN-XO022D portatīvais dators

Asus X555LN-XO022D ir augstas veiktspējas Asus X555LN sērijas portatīvais dators, kas noderēs kā spēļu spēlēšanai, tā jaudīgu programmu darbināšanai, kā arī neskaitāmu video, mūzikas un bilžu failu glabāšanai.

Tā kā tas ir aprīkots gan ar jaudīgu procesoru, gan videokarti, kā arī tam netrūkst svarīgu aksesuāru, Asus X555LN-XO022D var nosaukt par multimediju datoru, un tā 15.6” collu ekrāns ļaus ne tikai spēlēt jaunākās spēles, bet pieņemamā kvalitātē skatīties filmas, ērti pārlūkot ekrānu, kā arī, protams, ja vajadzība – veikt ofisa darbus un pārlūkot internetu.

Galvenais, ko zināt par Asus X555LN-XO022D

Portatīvais dators

Datoram ir augsta veiktspēja – Intel i3-4030U divkodolu procesors ar HyperThreading funkciju ļaus darbināt pat visprasīgākās programmas, ieskaitot, piemēram, spēles. Šim mērķim palīdzēs arī operatīvā atmiņa, kā arī NVIDIA GeForce GT840M 2GB videokarte, kuru varētu apzīmēt kā “monstrozu” tieši veiktspējas ziņā.

Vienīgais, kas nedaudz šo datoru “nosmērē” ir slābanā 4 GB operatīvā atmiņa, taču vairāk vajadzētu ļoti, ļoti retos gadījumos – un to var palielināt līdz 8 GB ietilpībai. Tam ir viena terabaita cietais disks, kas ir 1000 (nevis 1024) gigabaiti. Te varētu ievietot visu pasaules cilvēku vārdus un uzvārdus, ~600 vidēja izmēra filmas, un pārdesmit Bītlu diskogrāfijas kopijas formātā bez zudumiem. Tomēr iesakām datorā glabāt sev tuvākas lietas.

Datoru ir ļoti vienkārši savietot ar dažādām ierīcēm, piemēram, projektoriem vai televizoriem, jo Asus X555LN-XO022D ir aprīkots ar HDMI un VGA/D-Sub portu. Tāpat tam ir arī “parastās” portatīvo datoru parafernālijas – vairāki USB porti, tīkla kamera, utt.

Asus X555LN-XO022D ir ļoti jaudīgs spēļu dators, kas turklāt arī nav pārāk dārgs. Noteikti iesakām apsvērt Asus X555LN-XO022D kā opciju mājas datoram.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums