Asus X555LJ-XO463H portatīvais dators

Asus portatīvais dators

Asus X555LJ-XO463H ir Asus X555LJ sērijas portatīvais dators. Šajā sērijā ir neskaitāmu komplektāciju, pielāgojami portatīvie datori, taču apskatīts tiks tikai XO463H dators, kas aprīkots ar Intel i3-5005U divkodolu procesoru, 1 TB cieto disku, kā arī GeForce GT920M 2GB videokarti. Lai šie (ļoti slikti izvēlētie) nosaukumi nemaisa galvu, varam jau sākumā pateikt, ka šis dators ir piemērots mediju apstrādei, datorspēlēm – arī jaunākajām – kā arī ikdienas uzdevumu veikšanai. Par pārējo nedaudz zemāk.

Asus X555LJ-XO463H portatīvais dators

  • Izskats un savienojamība – šis portatīvais dators ir ar melnu aizmuguri un plastmasas korpusu. Plaukstu paliktnis ir ar nelielām gropītēm un nav pārāk slidens. Pie aprīkojuma noteikti jāpiemin CD/DVD lasītājs, kas darbojas arī kā lasītājs. Tāpat jāpiemin D-SUB pieslēgvieta, kas ļauj pievienot vecāku projektoru vai monitoru. Tam ir arī HDMI pieslēgvieta jauniem projektoriem un televizoriem, kā arī SD karšu lasīklis. Tam ir vairākas USB pieslēgvietas, Bluetooth savienojums un, protams, Wi-Fi adapteris.
  • Ievade un ekrāns – klaviatūra ir kvalitatīva, kā jau to var gaidīt šajā cenu kategorijā. 15,6 collu ekrāns ļauj skatīties filmas, apskatīt attēlus un spēlēt spēles augstā kvalitātē – lai gan dīvainā kārtā šim ekrānam ir diezgan šaurs skatīšanās leņķis. Taču filmas skatīties gultā varēs tāpat. Skārienpaliktnis neizceļas ar pārāk nesaprotamām lietām, un, ja esat jau pieradis pie tā lietošanas, problēmu nebūs.
  • Veiktspēja – Asus X555LJ-XO463H ir ļoti jaudīgs portatīvais dators, taču neizpratni rada samērā mazā operatīvā atmiņa – 4GB. Ja jūs pārlūkojat internetu ar ļoti daudzām atvērtām cilnēm un logiem, un lietotnēm – ir iespēja to nomainīt pret 8 GB operatīvo atmiņu. Videokarte ļaus spēlēt pašas jaunākās spēles vēl vismaz gadu vai divus, un uz augstākajiem iestatījumiem spēlēt tagadējās spēles. Cietā diska ietilpība ir vesels terabaits, kas pāris gadus ļaus saglabāt un neizdzēst spēles, filmas, fotogrāfijas, video un vēl daudz ko citu, ja vien nenodarbojaties ar mediju apstrādi.

Kam noderēs šis dators?

Nedaudz par lielu ofisam, bet pašā laikā mājām. To var un ir viegli izmantot kā stacionāro datoru, kurā varat uzspēlēt jaunas spēles, skatīties filmas, darbināt prasīgas un mazāk prasīgas programmas, klausīties mūziku (tam ir arī visnotaļ labas skaņas – šo vārdu lieto, lai gudri pateiktu “skaļruņi” vai “tumbas”) un apstrādāt video failus un attēlus. Tā kā tas nav gluži “lētā gala” dators, var rasties jautājumi par garantiju. Lai šiem jautājumiem atbildētu, Asus X555LJ-XO463H nāk komplektā ar 3 gadu garantiju. Tāpat dators ir arī ar visnotaļ izturīgu korpusu, kā arī Windows 8.1 operētājsistēmu, kas ļaus jums gluži legāli lietot to arī ofisā. Vēl pēdējā lieta – tā kā tas ir arī diezgan viegls (2,1 kilograms), Asus X555LJ-XO463H var arī bez lielām problēmām pārvietot.

Komentāri (2)

Host

March 12th, 2017 at 5:56 pm    


Izvelieties sev ertako datora piegadi ar kurjera palidzibu, uz DPD paku bodem vai Omniva pakomatiem! Sis process ir viegls un atrs – Jus pasutiet preci ar vienu „klikski” un mes, interneta veikala darbinieki, parupejamies par to, lai portativais dators Jums tiktu piegadats visisakaja laika!

Zigurts

March 21st, 2017 at 8:22 am    


Paldies par info. Es izvēlos omniva. Nevaru nepiekrist Tevis teiktajam!

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums